باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) کوالالامپور

باغ های گیاه شناسی در همه جای دنیا هست و علاوه بر اینکه جنبه تحقیقاتی دارند برای بازدید گردشگران نیز ازاد هستند، یکی از پارک های کوالالامپور باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) است که هم برای عکاسی و هم برای ورزش و تفریح اماده سازی شده است و یک استراحت عصرگاهی یا ورزش صبحگاهی در آن لذتبخش خواهد بود.

باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) کوالالامپور
 • آدرس : مالزی، کوالالامپور، جاده کِبون بونگا، باغ گیاهشناسی پردانا
 • ساعت دسترسی : 7:00 - 20:00
 • تلفن : +60 3-2617 6404
 • امتیاز گوگل : 4.3
 • امتیاز Trip Advisor : 4
 • تاریخ شروع ساخت : 1888
 • فعالیت های ورزشی: پیاده روی، دوچرخه سواری، بدمینتون، اسکیت سواری، اسکوتر سواری
 • نوع پارک: بوستان شهری، باغ گیاهشناسی
 • انواع تفریح: پیک نیک، عکاسی
 • امکانات: کافه و رستوران، سرویس بهداشتی، سالن برگزاری مراسم، زمین بازی کودکان
 • هزینه ورود: ندارد

یکی از زیباترین باغات شهری در تور کوالالامپور، باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) است که به نام مصطلح لِیک گاردنز (Lake Gardens) نیز شناخته می شود. این باغ زیبا با حدود 91 هکتار وسعت اولین بوستان وسیع و انسان ساخت شهر کوالالامپور به شمار می رود.

این مجموعه از چندین باغ از جمله سانکِن (Sunken)، ختمی (Hibiscus)، ارکیده (Orchid) و غیره تشکیل شده است؛ باغ های سانکن و ختمی نمونه هایی از بوستان های چینی و مالزیایی می باشند. در بخش ارکیده شما می توانید بیش از 800 نوع گل از خانواده ارکیده را از نزدیک ببینید. همچنین میدانی برای برگزاری مراسم و فستیوال ها به نام لامانا پردانا (Lamana Perdana) داخل پارک تعبیه شده است.

قدم زدن و پیاده روی در این پارک و لذت بردن از زیبایی های بصری اش در تور مالزی طرفداران زیادی دارد. حتی شما می توانید در پردانا همراه همسفرانتان به ورزش هایی از قبیل دوچرخه سواری یا بدمینتون مشغول شوید.

اخبار و مقالات مرتبط با "باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) کوالالامپور"

حتی در مسافرت خارجی هم ممکن است دلتان بخواهد دوچرخه ای کرایه کنید و در پارکی دل انگیز چرخی بزنید و از هوا لذت ببرید، سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور فضای مناسبی برای اینطور تفریحات در اختیارتان میگذارد، آن هم در میان ساختمانهای بلند شهر شلوغ کوالالامپور. در ادامه با ویژگی های...

اگر در تور مالزی دوست دارید کمی استراحت کنید و البته آثار هنری را نیز ببینید به پارک مجسمه آسه آن (ASEAN Sculpture Garden) کوالالامپور سری بزنید و علاوه بر لذت بردن از هوایی دلنشین، مجسمه هایی که آثار هنرمندانی از کشور های عضو انجمن ملل آسیای جنوب شرقی را ببینیند.

برای کشف تنوع گیاهی یک کشور باید به باغ های گیاه شناسی ان منطقه سر بزنید در کوالالامپور چندین پارک گیاه شناسی وجود دارد که بسیار زیثبا و باشکوه هستند، باغ گیاهشناسی پوتراجایا (Putrajaya Botanical Garden) محلی برای کشف و ماجراجویی هست و نیز با امکانات تفریحی که دارد برای یک استراحت عصرگاهی...

فضای سبز و دریاچه ای زیبا بهترین جا برای یک تفریح ورزشی مثل بدمینتون یا اسکیت سواری، ان هم در قلب کوالالامپور مالی، پارک تامان تاسیک تیتوانگزا (Taman Tasik Titiwangsa) همان جایی است که دلتان میخواهد بعد از بازدید از یک شهر شلوغ کمی در آن آرمیده و استراحت کنید یا در هوای دل انگیزش تفریح و ورزش...

به "باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) کوالالامپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با باغ گیاهشناسی پردانا (Perdana Botanical Garden) کوالالامپور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید