گنجینه ای از صدف ها در دستان هنرمند آمریکایی

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، این روزها هنرمندان مدرن به دنبال راه های جدید و متدهای نوین برای ارائه هنر و ایده های فوق العاده خود هستند.

گنجینه ای از صدف ها در دستان هنرمند آمریکایی

به گزارش خبرنگار، هنرمندان و نقاشان این روزها بوم ها و کاغذهای مخصوص نقاشی خود را رها کردند و آغاز به طراحی در اجسامی هستند که شاید در نگاه اول به نظر برسد طراحی روی آنها غیرممکن است. آنها به دنبال راه های جدید و متدهای نوینی برای ارائه هنر و ایده های فوقالعاده خود هستند. مری کنیون از ایالت کالیفرنیا آمریکا یکی از هنرمندان مدرنی است که نقاشی روی بوم را کنار گذاشته و حرف تازه تری برای ارائه هنرهایش دارد.

او در این کار از پوسته های صدف استفاده می نماید و با تکنیک دکوپاژ (یکی از تکنیک های بسیار ساده و زیبا برای جلوه بخشیدن به وسایل قدیمی و کهنه است. در این روش تزیینی می توانید با استفاده از عکس، روزنامه، کاغذ کادو یا دستمال سفره، طرحی جدید اجرا کنید و وسایلی را که از کاربری خارج شده اند، احیا کنید) طراحی های بی نظیری روی آنها به نمایش می گذارد.

این زن هنرمند، خودآموز است، البته پدر او نیز یک هنرمند حرفه ای و نقاش بی نظیر با رنگ روغن بود. استعداد او در طراحی روی صدف های دریایی تا حدی است که برخی از آثارش را با گنجینه های کشتی های غرق شده مقایسه می نمایند.

در زیر می توانید تعدادی از آثار بی نظیر این هنرمند را مشاهده کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 397

به "گنجینه ای از صدف ها در دستان هنرمند آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنجینه ای از صدف ها در دستان هنرمند آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید