کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می توانستم سالها بدرخشم

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، به گزارش خبرنگاران، کیانوش رستمی وزنه بردار عنواندار کشورمان در تشریح آخرین شرایط تمرینی خود گفت: تمریناتم را همچنان مثل گذشته بصورت انفرادی انجام می دهم. البته در شرایطی که هم اکنون به دلیل شیوع کرونا تمامی ورزشکاران مجبور به تمرینات انفرادی هستند، من از مدتها قبل بدین روش تمرین می کردم که تعیین شده این روش برای من بسیار بهتر است. این در حالیست که خیلی از ورزشکاران هم اکنون با مشکل روبرو شدند و حتما به مربی احتیاج دارند.

کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می توانستم سالها بدرخشم

وی ادامه داد: روز به روز از شرایط جسمی بهتر می شوم و به وزن 96 کیلوگرم علاقه بیشتری پیدا می کنم. وزنم نیز به خوبی برای دسته 96 کیلوگرم جا افتاده است.

رستمی اضافه نمود: شک نکنید مثل گذشته همچنان با انگیزه و انرژِی به تمریناتم ادامه می دهم و اصلا قبول ندارم بعضی می گویند قبلا در شرایط افول قرار داشتم. متاسفانه من مجبور بودم برای تغییر وزن از 85 به 96 کیلوگرم حدود 11 کیلوگرم عضله سازی کنم تا به وزن المپیکی برسم. مطمئنا اگر قرار بود که در همان وزن 85 کیلوگرم که وزن اصلی من بود وزنه می زدم، می توانستم سالیان سال برای ایران در سطح دنیا افتخارآفرینی کنم.

وی در سرانجام گفت: همچنان با تمام توان کارم را به نحو احسن انجام می دهم و شک نکنید در وزن جدید هم به حقم خواهم رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1363

به "کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می توانستم سالها بدرخشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می توانستم سالها بدرخشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید