کانادا: به زودی نتایج تحقیقات خود درباره سقوط هواپیمای اوکراینی را منتشر می کنیم

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، وزرای امور خارجه و حمل ونقل کانادا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که نتایج تحقیقات دولت کانادا در مورد حادثه هواپیمای اوکراینی به زودی منتشر خواهد شد.

کانادا: به زودی نتایج تحقیقات خود درباره سقوط هواپیمای اوکراینی را منتشر می کنیم

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، مارک گارنئو وزیر امور خارجه و عمر الغبرا وزیر حمل ونقل کانادا چهارشنبه شب به وقت تهران در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که دولت کانادا به زودی نتایج تحقیقات خود را در مورد حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که دی ماه سال گذشته رخ داد، منتشر خواهد نمود.

وزرای امور خارجه و حمل ونقل کانادا در این بیانیه مشترک با زیر سؤال بردن گزارش سازمان هواپیمایی کشوری ایران که امروز منتشر شد، اظهار داشتند: دولت کانادا به زودی نتایج تحقیقات خود را فاش خواهد نمود. در روزهای آینده، هیأت امنیت حمل ونقل ارزیابی خود از گزارش ایران را ارائه می نماید و طی هفته های آینده نیز گزارش تیم آزمایش و ارزیابی منتشر خواهد شد.

سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه 27 اسفندماه ضمن ادای احترام به شهدای سانحه هواپیمایی اکراین و ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده های داغدار این عزیزان، گزارش آنالیز سانحه هواپیمای اکراینی را برابر استاندارهای بین المللی در تارنمای عمومی این سازمان منتشر کرد.

این گزارش که با اهداف پیشگیرانه تهیه شده است، مشتمل بر تشریح تمامی اطلاعات، یافته ها ، تحلیل و نتیجه گیری تخصصی 12 گروه کارشناسی بوده و اقدامات اصلاحی را در ابعاد بین المللی درخواست نموده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1814

به "کانادا: به زودی نتایج تحقیقات خود درباره سقوط هواپیمای اوکراینی را منتشر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا: به زودی نتایج تحقیقات خود درباره سقوط هواپیمای اوکراینی را منتشر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید