منظره سفرهای انفرادی درون شهری متحول می گردد ، موتورسیکلت پرنده در یک قدمی فراوری انبوه

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، دیوید مایمن مدیرعامل و ایده پرداز شرکت JPA در نظر دارد سفرهای انفرادی درون شهری را بر اساس استفاده از موتورسیکلت پرنده طراحی کند. این ایده فانتزی که میلیونها دلار هزینه خواهد داشت در یک قدمی فراوری انبوه است.

منظره سفرهای انفرادی درون شهری متحول می گردد ، موتورسیکلت پرنده در یک قدمی فراوری انبوه

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شاید تا یک دهه آینده به جای آن که شاهد حرکت موتورسیکلت ها روی زمین باشیم، باید سر خود را بلند کنیم و در آسمان ها در پی موتورسیکلت بگردیم.

دیوید مایمن که سابقه ای طولانی و درخشان در حوزه طراحی جت پک ها دارد، سعی دارد با ساخت موتورسیکلت های پرنده تحولاتی تازهتر در ایده های پروازی ایفا نماید. شرکت او در کوشش است رویاهای پروازی بشر را محقق کند.

Jetpack Aviation در حال تبدیل شدن به یک شرکت بسیار فرق دارد. خریداران این موتورهای تکد نفره پروازی اکنون می توانند با رقمی حدود 10 هزار دلار هزینه، یک موتور پروازی تازه سفارش دهند. البته این یک رقم حدسی است و ممکن است رقم واقعی کمی بیشتر باشد اما رقمی که در حال حاضر مورد تایید شرکت قرار گرفته این نرخ است.

مایمن می گوید: گر شما به مدت زمان تسلا برای ارائه مدل 3 به مشتریان نگاه کنید متوجه می شوید ما برای ارائه موتور پروازی خود به مردم دیر نکرده ایم و زمان تحویل محصول ما دقیقا همان تاریخی خواهد بود که بر اساس کمپین خود حدس زده ایم.

اما طرح موتور سیکلت پروازی یک طرح تازه نیست و طی 12 سال اخیر روی آن تمرکز شده است. جاراد فریدمن از مدیران بخش پرواز می گوید: من نمیتوانم حجم هیجان زدگی خود را در خصوص این موتورسیکلت پروازی پنهان کنم. :

طرح فعلی هواپیمایی Jetpack ب جاه طلبانه تر از بیشتر خودروهای پروازی است که به وسیله شرکت هایی مثل اوبر طراحی می گردد. این شرکت ادعا می نماید که طرحهای موتور سریع تر از 150 مایل در ساعت در ارتفاع 15000 فوتی پرواز می نماید. حدبیشتر زمان پرواز برای موتور پروازی حدود 30 دقیقه تخمین زده می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2437

به "منظره سفرهای انفرادی درون شهری متحول می گردد ، موتورسیکلت پرنده در یک قدمی فراوری انبوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منظره سفرهای انفرادی درون شهری متحول می گردد ، موتورسیکلت پرنده در یک قدمی فراوری انبوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید