پارک کی ال سی سی (KLCC Park) کوالالامپور مالزی

اگر در تور کوالالامپور به دنبال یک استراحت چند ساعته در محیطی خوش آب و هوا هستید، پارک کی ال سی سی (KLCC Park) فضای مناسبی را در اختیارتان میگذارد، تا هم بچه ها کمی گردش کنند و خوش بگذرانند هم شما از هوای مطبوع و فضایی سرسبز و زیبا لذت ببرید.

پارک کی ال سی سی (KLCC Park) کوالالامپور مالزی
 • Address : Jalan Ampang, Kuala Lumpur 50450, Malaysia
 • آدرس : مالزی، کوالالامپور، جاده جالان امپانگ، پارک کی ال سی سی
 • ساعت دسترسی : 10:00 - 22:00
 • تلفن : +60 3-2380 9032
 • امتیاز گوگل : 4.5
 • امتیاز Trip Advisor : 4.5
 • تاریخ شروع ساخت : 1998
 • امکانات: کافه و رستوران، فروشگاه
 • فعالیت های ورزشی: پیاده روی، دوچرخه سواری، بدمینتون، اسکیت سواری
 • نوع پارک: بوستان شهری
 • انواع تفریح: پیک نیک، عکاسی
 • هزینه ورود: ندارد

در تور مالزی به این پارک سر بزنید. پارک مشهور و 50 هکتاری کِی اِل سی سی (KLCC) در سال 1998 برای بخشیدن روحی تازه به برج های دوقلوی پتروناس و در مجاورت مرکز خرید بزرگ سوریا کی ال سی سی ساخته شد. دریاچه مصنوعی پارک، دقیقا مقابل این مرکز خرید قرار دارد و منظره ای جذاب برای ساختمان های اطراف ایجاد کرده است.

مسیر پیاده روی پارک 1.3 کیلومتری کِی اِل سی سی که مورد استفاده ورزشکاران و مردم عادی قرار می گیرد، از موادی مخصوص برای پیاده روی ساخته شده است. از دیگر جذابیت های بوستان کی ال سی سی می توان به فواره ای اشاره کرد که در میان دریاچه مصنوعی پارک قرار دارد و می تواند آب را تا ارتفاع 42 متر بالا ببرد. این پارک آخرین اثر سازنده اش، روبِرتو مارکس (Roberto Burle Marx) است و وی خواسته پیش از ترک این دنیا، جهانیان را کمی بیشتر متوجه اهمیت طبیعت کند.

با پایان یافتن ساعت اداری کوالالامپور عده زیادی از مردمان این شهر به hv; کی ال سی سی می آیند تا در فضای دلنشین این پارک، به چشم انداز فوق العاده برج های دوقلو خیره شوند. هر شب راس ساعات 8، 9 و 10 شب فواره های پارک نمایشی دیدنی اجرا می کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "پارک کی ال سی سی (KLCC Park) کوالالامپور مالزی"

حتی در مسافرت خارجی هم ممکن است دلتان بخواهد دوچرخه ای کرایه کنید و در پارکی دل انگیز چرخی بزنید و از هوا لذت ببرید، سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور فضای مناسبی برای اینطور تفریحات در اختیارتان میگذارد، آن هم در میان ساختمانهای بلند شهر شلوغ کوالالامپور. در ادامه با ویژگی های...

اگر در تور مالزی دوست دارید کمی استراحت کنید و البته آثار هنری را نیز ببینید به پارک مجسمه آسه آن (ASEAN Sculpture Garden) کوالالامپور سری بزنید و علاوه بر لذت بردن از هوایی دلنشین، مجسمه هایی که آثار هنرمندانی از کشور های عضو انجمن ملل آسیای جنوب شرقی را ببینیند.

برای کشف تنوع گیاهی یک کشور باید به باغ های گیاه شناسی ان منطقه سر بزنید در کوالالامپور چندین پارک گیاه شناسی وجود دارد که بسیار زیثبا و باشکوه هستند، باغ گیاهشناسی پوتراجایا (Putrajaya Botanical Garden) محلی برای کشف و ماجراجویی هست و نیز با امکانات تفریحی که دارد برای یک استراحت عصرگاهی...

فضای سبز و دریاچه ای زیبا بهترین جا برای یک تفریح ورزشی مثل بدمینتون یا اسکیت سواری، ان هم در قلب کوالالامپور مالی، پارک تامان تاسیک تیتوانگزا (Taman Tasik Titiwangsa) همان جایی است که دلتان میخواهد بعد از بازدید از یک شهر شلوغ کمی در آن آرمیده و استراحت کنید یا در هوای دل انگیزش تفریح و ورزش...

به "پارک کی ال سی سی (KLCC Park) کوالالامپور مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پارک کی ال سی سی (KLCC Park) کوالالامپور مالزی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید