در کشتی کروز این وسایل را نیاز نخواهید داشت

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خیلی ها در سفر همه چیز را با خود برمیدارند و کوله باری سنگین را در همه جا همراه خود میبرند، اما در سفر با کشتی کروز نیازی به این وسایل که در ادامه نام خواهیم برد نخواهید داشت.

در کشتی کروز این وسایل را نیاز نخواهید داشت

بسته بندی یکی از قسمت های سخت و استرس زای سفر است اما اگر بدانید که در سفر به چه چیزهایی نیاز دارید و به چه چیزهایی نیاز ندارید، این کار خیلی ساده می شود. برخی از این وسایل، به راحت پیش رفتن سفر کمک می کنند. برخی دیگر با استفاده از تکنولوژی بسیاری از کارها را ساده تر می کنند. اما در این مقاله به وسایلی اشاره خواهیم کرد که در سفر با تور کشتی کروز، نباید بسته بندی کنید.

اسباب بازی های مشکل ساز

شاید به پرواز بادبادک در امتداد عرشه کشتی فکر کرده باشید! اما هرگز آنرا انجام ندهید.اسکیت،هواپیماهای کوچک بدون سرنشین، قایق های بادی و همچنین بادبادک و هر چیزی که به پرواز در آید و برای کودکان شما و یا حرکت کشتی مشکلی ایجاد کند، ممنوع است.

بطری باز کن

وسیله ای کاربردی که در هر سفری می تواند مورد نیاز شما باشد اما در سفر با کشتی نیازی به این وسیله نخواهید داشت. زیرا درب تمام بطری به صورت پیچی می باشد. یک استثنا برای وسایلی نظیر ناخن گیر و موچین و چاقو با تیغه کمتر از 4 اینچ وجود دارد، اما به دیگر وسایل نیازی نخواهید داشت و بهتر است آنها را در خانه بگذارید.

کتاب و نشریات

بسته به برنامه سفرتان ممکن است به کتاب نیاز داشته باشید. همانطور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به کتاب در سفر نخواهید داشت اما خوب است بدانید که کشتی ها خود دارای کتابخانه هستند. پس واقعا نیازی به کتاب در چمدان خود ندارید.

لوازم برقی

ممکن است به این فکر کنید که در کشتی به اتو، قهوه جوش و وسایلی نظیر آن احتیاج داشته باشید. اما باید بدانید که ریسکی ترین خطر در کشتی آتش است. برای نوشیدن قهوه و چای کافیست درخواست داشته باشید. نیازی به اتو هم نخواهید داشت زیرا می توانید از خشک شویی موجود در کشتی استفاده کنید اما هزینه آن بالاست. پیشنهاد ما این است که لباس ها را بعد از شستن مرتب آویزان کنید و یا از اسپری استفاده کنید. تا حدالامکان نیز لباس هایی را بردارید که چروک نمی شوند.

منبع: home.bt.com
انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 295

به "در کشتی کروز این وسایل را نیاز نخواهید داشت" امتیاز دهید

1 کاربر به "در کشتی کروز این وسایل را نیاز نخواهید داشت" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کشتی کروز این وسایل را نیاز نخواهید داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید