نکاتی قبل از سفر انفرادی و کوله گردی

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خیلی ها دوست دارند به تنهایی سفر کنند و تجربیات جدیدی را برای خودشان کسب کنند، اگر خود را برای کوله گردی و سفر انفرادی آماده کرده اید در ادامه نکاتی را در مورد این نوع سفر با شما در میان میگذاریم.

نکاتی قبل از سفر انفرادی و کوله گردی

اگر جسارت اینرا پیدا کرده اید که برای اولین بار سفر انفرادی را تجربه کنید، بهتر است از کشور خود شروع کنید.دانستن زبان و فرهنگ خود باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و حس امنیت می شود.زمانی که به اندازه کافی تجربه کسب کردید،سفر خود را به خارج از کشور گسترش دهید. نکاتی که باید در مورد سفر مستقل بدانید:

در سفر با کشتی کروز

شاید سفر دریایی با کشتی کروز برای شما که به تنهایی و به صورت مستقل راهی را آغاز کرده اید، بهترین گزینه باشد.سفر دریایی معمولا از امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید با افراد همفکر خود نشست بیشتری داشته باشید.

همنشینی با مسافران همفکر

سر خود را از گوشی بیرون بیاورید. لبخند بزنید و با افرادی که در اطراف شما هستند گفت و گویی را آغاز کنید. در خوابگاه بمانید از از قبل بررسی های لازم را انجام دهید و اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید. حتی می توانید برای افزایش ارتباط به دنبال تورهای کوچک و مناسب باشید.

بکارگیری از کیف جعلی

کیفی همراه خود داشته باشید که کیف اصلی شما نباشد. یعنی مقداری از کپی مدارک بی استفاده در آن قرار دهید و کمی پول نقد.برای حساب کردن و پرداخت پول از این کیف استفاده کنید. اما کیف اصلی خود را در ملاعام کمتر بیرون بیاورید تا جلب توجه نکند.

مزایای سفر انفرادی

سفر انفرادی دارای مزایای زیادی است. بهترین آن این است که انسان های همفکر با خود را می یبینید و می شناسید. تجربه ای که در سفر انفرادی به دست می آورید را در هیچ سفر دیگری نخواهید داشت. این نوع سفر باعث می شود درک و نگرش شما نسبت به فرهنگ و آداب و رسوم مردمان بومی نیز تغییر پیدا کند.

انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 296

به "نکاتی قبل از سفر انفرادی و کوله گردی" امتیاز دهید

1 کاربر به "نکاتی قبل از سفر انفرادی و کوله گردی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی قبل از سفر انفرادی و کوله گردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید