هیچکدام از سارقان در مرخصی از زندان نبوده اند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، دادستان تهران در خصوص انتشار کلیپی که در حاشیه مرحله سی وهشتم طرح رعد پلیس آگاهی در فضای مجازی منتشر شده بود، توضیحاتی را ارایه کرد.

هیچکدام از سارقان در مرخصی از زندان نبوده اند

به گزارش خبرنگاران از مرکز رسانه قوه قضاییه، علی القاصی در مورد انتشار کلیپی که در حاشیه مرحله سی وهشتم طرح رعد پلیس آگاهی در فضای مجازی منتشر شده بود گفت: در مورد سارقانی که آن خانم را مورد ربایش و اموالش را سرقت کرده بودند، احدی از متهمین بلافاصله در صحنه جرم دستگیر و قرار بازداشت موقت وی توسط بازپرس صادر شد. متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی شرح داد: دو نفر از سارقان همدست وی نیز که متاسفانه درحین تعقیب وگریز مامورین فرار می کنند، شناسایی و دستور دستگیری آن ها هم صادر شده و دادستانی برسرعت عمل در دستگیری این افراد تبهکار به پلیس تهران تاکید ویژه کرده است که اقدامات در جهت دستگیری آن ها مستمراً تحت رصد و پیگیری دادستانی تهران قرار گرفته است.

دادستان تهران گفت: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم می باشد و دستگاه قضایی هیچ ملاحظه ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت و در راستای تاکیداتی که ریاست قوه قضائیه داشتند پرونده این دسته از مخلین نظم و امنیت به طور ویژه، سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و هیچگونه تخفیفی در مجازات آن ها داده نمی شود.

لازم به ذکر به است هیچ کدام از این متهمین در حالت مرخصی از زندان نبودند و یک نفر ازآن ها سابقه زندان دارد ضمناً دادستانی تهران طی تماس تلفنی با شاکیه در جریان آخرین شرایط وی قرارگرفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1488

به "هیچکدام از سارقان در مرخصی از زندان نبوده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچکدام از سارقان در مرخصی از زندان نبوده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید