نکات سفر با تور کشتی کروز

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سفر با کشتی کروز از جمله امنترین و مقرون به صرفه ترین انواع سفر به شمار میرود و عملا بهترین راه برای سفر به مقاصد مختلف در مدت کوتاه است، مثلا بنادر مهم مدیترانه را در یک هفته ببینید.

نکات سفر با تور کشتی کروز

داشتن اطلاعات کافی پیرامون کشتی کروز، حفظ سلامتی در سفرهای دریایی، آشنایی با علائم ویژه داخل کشتی، قوانین و مقررات سفر با کشتی، سرگرمی و آفتاب گرفتن و ... نکاتی هستند که سفر دریایی شما را به سفری رویایی و خاطره انگیز تبدیل می نماید.

این یک کشتی است نه یک قایق

ممکن است در مورد خیلی چیزها شما اطلاعات کافی نداشته باشید و شاید مهم هم نباشد. اما در مورد کشتی کروز اگر شما ان را یک قایق خطاب کنید خطای به یاد ماندنی در دنیای آب کرده اید.

شما با شماره شناسایی میتوانید به کنار ساحل بروید

کارت کشتی همیشه همراهتان باشد

در این کشتی دریا زده نخواهید شد

شما در کشتی کروز طلاطم را حس نخواهید کرد چرا که دارای تثبیت کننده هایی است که از تکان خوردن ان در امواج جلوگیری میکنند.

زندگی در این کشتی احتیاط هایی را میطلید

هنگامی که کشتی با یک جسم سختی برخورد کند در صفحه های نمایشی که در راه رو ها تعبیه شده علایمی ظاهر میشود که راهنمای شما جهت در ایمن بودنتان است.

قسمت ارزان قیمت پنجره ای رو به بیرون ندارد

به این کابین ها در کشتی Inside گفته میشود

شما میتوانید پکیجی را انتخاب کنید که شامل همه موارد سفر است که مقرون به صرفه می باشد

برای خدمات در کشتی کروز انواع مختلفی از کلاسها وجود دارد که از اکونومی تا لوکسترین حالت تغییر میکند و اجازه استفاده از خدمات کشتی را با آنها اختصاصی و محدود مینمایند.

نزدیک بودن به کابین کاپیتان یک شانس بزرگ است

تا زمانی که اولین تجربه خود را با کروز درک نکرده باشید شاید متوجه این موضوع که نزدیک بودن شما به کابین کاپیتان چقدر شانس بزرگیست نشوید. ولی به همین واسطه شما میتوانید به قسمت های مهم که دیگر مسافران حق تردد به انها را ندارند بروید.

این کشتی یک مکان بی نظیر برای آفتاب گرفتن است

زمانی که در کنا ر ساحا افتاب میگیرید ممکن مانند اب نبات چوبی با رنگهای قرمز و سفید راه اره شوید ولی در عرشه این کشتی وقتی که مشغول افتاب گرفتن هستید به واسطه تکانی که امواج کشتی را می دهد افتاب بر همه بدن شما گویی بوسه می زند.

شما میتوانید از پل های کشتی دیدن کنید

که البته یک پل واقعی نیست بلکه مکانی است که فقط کاپیتان و اشخاص نزدیک به او می توانند از آنجا دیدن کنند و اگر شما تقضا کنید باید خوش شانس باشید که بتوانید به روی پل بروید

شب ها کشیدن پرده ها الزامیست

 

انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 297

به "نکات سفر با تور کشتی کروز" امتیاز دهید

1 کاربر به "نکات سفر با تور کشتی کروز" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات سفر با تور کشتی کروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید