ماجرای قطعی 11 ساعته برق دربیمارستان رازی اهواز ، روز پر چالش در بیمارستان رازی

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، قطعی 11 ساعته برق در منطقه امانیه اهواز بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، روز پر چالشی را برای بیمارستان رقم زد.

ماجرای قطعی 11 ساعته برق دربیمارستان رازی اهواز ، روز پر چالش در بیمارستان رازی

به گزارش خبرنگاران، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: قطعی 11 ساعته برق در منطقه امانیه اهواز بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، روز پر چالشی را برای بیمارستان رقم زد.

سید سعید آزنده اظهار کرد: از ساعت 5 صبح پنجشنبه 11 خردادماه بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، برق این مرکز مهم درمانی قطع شد.

سخنگوی شرکت توزیع برق اهواز در مورد قطعی برق روز گذشته بیمارستان رازی و دو منطقه اهواز گفت: از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته به علت بالا رفتن سطح ولتاژ یکی از ایستگاه های شهر اهواز رله های محافظتی عمل نموده و باعث خاموشی شدند.

وی افزود: این اشکال فنی باعث شد تا در بخشی از دو منطقه امانیه و کیانپارس اهواز با خاموشی روبرو شویم.

سخنگوی شرکت توزیع برق اهواز در مورد قطعی برق طولانی مدت بیمارستان رازی اهواز گفت: پس از خاموشی اتفاق افتاده، بار خطوط منتقل شد اما خط بیمارستان رازی دچار اشکالاتی بود که علی رغم انجام اقدامات برای وصل شدن مجددا با مشکل فنی روبرو می شد.

شکرخدایی ادامه داد: این اشکالات فنی باعث شد تا در بازه های زمانی برق بیمارستان و منطقه ها اطراف آن قطع گردد اما با کوشش صورت گرفته مشکل حل شد.

وی گفت: هیچگونه برنامه خاموشی نوبتی در منطقه ها شهر اهواز در دستور کار نیست و قطع برق به علت بعضی اشکالات فنی بود که حل شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 خرداد 1402 بروزرسانی: 16 خرداد 1402 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2512

به "ماجرای قطعی 11 ساعته برق دربیمارستان رازی اهواز ، روز پر چالش در بیمارستان رازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای قطعی 11 ساعته برق دربیمارستان رازی اهواز ، روز پر چالش در بیمارستان رازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید