قلعه نویی: داوری ها همیشه علیه تیم من است، کی روش بدشانس بوده است

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد که همیشه داوری ها علیه تیم های او رقم می خورد.

قلعه نویی: داوری ها همیشه علیه تیم من است، کی روش بدشانس بوده است

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی تبریز گفت: همیشه بازی دو تیم بازی خاص و شهرآورد شهرستانی ها بوده است چون دو تیم طرفداران پرشوری دارند. اتفاقا این تیم دو رابطه خوبی هم با هم دارند. یقینا بازی سختی داریم. حریف تیم پرمهره ای بوده و با توجه به برد هفته قبلش وضعیت روحی خوبی دارد. از بازیکنانم به خاطر 20 دقیقه آخر بازی قبل گله دارم با این حال توانستیم سه امتیاز را گرفتیم. شرایط ما هم خوب است اما 7-8 تغییر داشتیم و هنوز به سپاهان مدنظرم نرسیده ایم. از بازیکنانم تشکر می کنم. با وجود تساوی ها، حقمان برد بود. جو بدی علیه سپاهان راه انداختند. البته بحث سپاهان نیست به خاطر امیر قلعه نویی است و همیشه این نوع داوری ها علیه تیم من است. قبلا ذوب آهن و تراکتورسازی و سال جاری هم سپاهان. از آقای آذری هم تشکر می کنیم که قبول کرد به فولاد شهر برویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین درباره عملکرد کی روش استنلی در سپاهان بیان نمود: ما سه گروه بررسی داریم. وقتی بررسیها را کنار هم می گذاریم می بینیم کی روش جزو خوب هاست و آن چیزی را که خواستیم برآورده نموده است. کی روش البته بدشانس هم بوده است.

او همچنین درباره بازگشت حاج صفی به سپاهان گفت: او در سپاهان شاگردم بوده است و می تواند عیار تیم را بالا ببرد. زمانی که متوجه شدیم می خواهد جدا گردد، با او صحبت کردیم. اگر قرار گردد از تیمش جدا گردد، امیدوارم به ایران بیاید. به نفعش است که به سپاهان بیاید چون خانه اش است. اگر بخواهد به ایران بیاید، فکر می کنم یک تصمیم خوبی بگیرد و به سپاهان بیاید مگر این که با رقم های خوب توسط باشگاه های دیگر وسوسه گردد.

قلعه نویی در مورد حضور دژاگه و شجاعی در لیگ ایران نیز اظهار کرد: شما ببینید رونالدو از نظر فنی یک سال است که افت نموده اما دلیل این که با این رقم بزرگ جابجا می گردد، به خاطر تبلیغات است. آمدن این بازیکنان نیز به لیگ ما می تواند لیگ ایران را به لحاظ وزنی بالا ببرد.

او همچنین گفت: در بازی فردا مصدوم و محروم نداریم. فقط جلال علی محمدی گفته می خواهد از تیم برود. ما هم او را در اختیار باشگاه گذاشته ایم؛ بنابراین فردا او را نداریم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا چهارکارته شدن محرومیت ها به نفع لیگ است یا نه مطرح کرد: اگر این تصمیم باعث گردد بازیکنان خوب را مردم ببیند و سطح لیگ بالا برود خوب است اما اگر منجر به خشن شدن لیگ گردد، مناسب نخواهد بود.

قلعه نویی درمورد نصب بنر خوش آمدگویی ذوب آهنی ها در بازی قبل برای او شرح داد: باید بخش پر لیوان را ببینیم. این اتفاق کار قشنگی بوده و باید تمجید کنیم. این کار را باشگاه ذوب آهن و السد انجام دادند و علتش این است کسانی که آن را انجام دادند ورزشی بودند. مشهور شدن کاری ندارد؛ محبوب شدن مهم است. خیلی ها آمدند و رفتند و هنوز منفورند اما افرادی مثل آقای قریب فقط یک سال بود اما محبوب است. مدیری که از بیرون می آید و با ورزش بیگانه است، به دنبال در کردن اسم است. برخی آقایان می گویند بدنامی بهتر از بی نامی است اما نباید این طور فکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 104

به "قلعه نویی: داوری ها همیشه علیه تیم من است، کی روش بدشانس بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: داوری ها همیشه علیه تیم من است، کی روش بدشانس بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید