فروش فوق العاده دو محصول سایپا شروع شد، متقاضیان باید حساب خود را پر می کردند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، گروه خودروسازی سایپا از ساعت 14 امروز (سه شنبه) طرح فروش فوق العاده دو محصول خود را برای متقاضیان عادی و مادران شروع نموده است؛ متقاضیان عادی که تا ساعت 15 روز گذشته، نسبت به وکالتی کردن حساب و واریز وجه خودرو اقدام نموده اند، تا زمان تکمیل ظرفیت و متقاضیان طرح جوانی سه روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را ثبت نمایند.

فروش فوق العاده دو محصول سایپا شروع شد، متقاضیان باید حساب خود را پر می کردند

به گزارش ایسنا، سایپا، طرح نو فروش فوق العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات را از امروز (سه شنبه) شروع کرد.

این طرح برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران دارای دو فرزند و بیشتر (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) اجرایی می گردد و متقاضیان می توانند از ساعت 14 با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و متقاضیان طرح جوانی سه روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را ثبت نمایند.

گفتنی است شرط تعریف حساب وکالتی که از مرحله قبلی فروش گروه سایپا (پیش فروش چهار محصول این شرکت که آخیراً اجرا شد)، اجرایی می گردد.

طبق اطلاعیه ای گروه خودروسازی سایپا، متقاضیان عادی تنها در صورتی مجاز به ثبت درخواست خود هستند که تا ساعت 15 روز گذشته (دوشنبه) نسبت به تعریف حساب وکالتی و واریز وجه خودرو متناسب با مبلغ اعلام شده، اقدام نموده باشند و حائز سایر شرایط همانند عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن 18 سال، هر کد ملی یک خودرو که از گذشته اعمال می شده اند، نیز باشند.

گفتنی است که متقاضیان طرح جوانی نیازی به حساب وکالتی ندارند و این شرایط (جز تخصیص یک خودرو به هر کد ملی) هم برایشان اعمال نخواهد شد.

در شرایط ثبت نام عدم خرید طی 48 ماهه گذشته از ایران خودرو و سایپا که برای بعضی محصولات به 18 ماه تقلیل یافته بود و برای بعضی محصولات هم اعمال نمی شد، مجدد به شرایط و محدودیت های ثبت نام بازگشته است.

یادآوری می گردد که جهت تعریف حساب وکالتی، مشتریان باید به شعب یکی از بانک های تجارت، ملت، ملی، صادرات، اقتصاد نوین یا رفاه مراجعه حضوری داشته باشند؛ در صورتی که مشتریان حساب بانک تجارت یا حساب بانک ملی دارند، می توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت یا سایت بانک ملی به صورت آنلاین در این خصوص اقدام نمایند.

تاکید می گردد که در حساب وکالتی، هیچگونه انتقال وجه در زمان پیش ثبت نام صورت نمی پذیرد و وجه خودرو در حساب مشتری تا زمان اعلام منتخبین، باقی می ماند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 بهمن 1401 بروزرسانی: 7 بهمن 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2460

به "فروش فوق العاده دو محصول سایپا شروع شد، متقاضیان باید حساب خود را پر می کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده دو محصول سایپا شروع شد، متقاضیان باید حساب خود را پر می کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید