سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور

حتی در مسافرت خارجی هم ممکن است دلتان بخواهد دوچرخه ای کرایه کنید و در پارکی دل انگیز چرخی بزنید و از هوا لذت ببرید، سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور فضای مناسبی برای اینطور تفریحات در اختیارتان میگذارد، آن هم در میان ساختمانهای بلند شهر شلوغ کوالالامپور. در ادامه با ویژگی های این پارک با ما همراه باشید.

سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور
  • آدرس : مالزی، کوالالامپور، محله دسا پارک سیتی، جاده رزیدنت 2، سنترال پارک
  • ساعت دسترسی : 24 ساعته
  • تلفن : +60 3-6261 0387
  • امتیاز گوگل : 4.3
  • فعالیت های ورزشی: پیاده روی، دوچرخه سواری، بدمینتون، اسکیت سواری، اسکوتر سواری
  • انواع تفریح: پیک نیک، عکاسی
  • مناسب برای: خانواده، دوستانه، سالمندان، کودکان
  • نوع پارک: بوستان شهری
  • امکانات: کافه و رستوران، سرویس بهداشتی، زمین بازی کودکان، زمین ورزشی
  • هزینه ورود: ندارد

سنترال پارک (Central Park) که از آن به عنوان دِسا پارک سیتی (Desa ParkCity) هم یاد می شود، مجموعه ای کامل از امکاناتی است که از یک پارک شهری توقع دارید.

وجود دریاچه مصنوعی مرکزی و فواره ها و همچنین درختان و گیاهان با طراوت، مناظری فوق العاده در این پارک پدید آورده اند. امکانات ورزشی سنترال پارک نیز در نوع خود بی نظیر هستند؛ شما می توانید در زمین فوتبال و بسکتبال موجود به ورزش های دست جمعی بپردازید و یا بدمینتون و تنیس را در زمین های مخصوصشان انجام دهید.

پس از پیاده روی و انجام فعالیت های ورزشی دلخواهتان در تور کوالالامپور، می توانید با روانه شدن به سوی رستوران ها و مراکز خرید سنترال پارک، یا بردن کودکانتان به زمین بازی، شبی دل انگیز برای خود و همسفرانتان بسازید.

اخبار و مقالات مرتبط با "سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور"

اگر در تور مالزی دوست دارید کمی استراحت کنید و البته آثار هنری را نیز ببینید به پارک مجسمه آسه آن (ASEAN Sculpture Garden) کوالالامپور سری بزنید و علاوه بر لذت بردن از هوایی دلنشین، مجسمه هایی که آثار هنرمندانی از کشور های عضو انجمن ملل آسیای جنوب شرقی را ببینیند.

برای کشف تنوع گیاهی یک کشور باید به باغ های گیاه شناسی ان منطقه سر بزنید در کوالالامپور چندین پارک گیاه شناسی وجود دارد که بسیار زیثبا و باشکوه هستند، باغ گیاهشناسی پوتراجایا (Putrajaya Botanical Garden) محلی برای کشف و ماجراجویی هست و نیز با امکانات تفریحی که دارد برای یک استراحت عصرگاهی...

فضای سبز و دریاچه ای زیبا بهترین جا برای یک تفریح ورزشی مثل بدمینتون یا اسکیت سواری، ان هم در قلب کوالالامپور مالی، پارک تامان تاسیک تیتوانگزا (Taman Tasik Titiwangsa) همان جایی است که دلتان میخواهد بعد از بازدید از یک شهر شلوغ کمی در آن آرمیده و استراحت کنید یا در هوای دل انگیزش تفریح و ورزش...

پروانه ها موجودات زیبایی هستند که همیشه دلتان از کودکی میخواسته دنبالشان بدوید یا از اینکه روی دستتان بنشینند هیجان زده میشدید، اگر دلتان میخواهد این نوستالژی را در تور مالزی یادآوری کنید یا بچه هایتان نیز همراهتان است و میخواهید انها هم در این دنیای ماشینی و پیچیده لذت حضور...

به "سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور" امتیاز دهید

1 کاربر به "سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سنترال پارک (Central Park) کوالالامپور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید