تجاوز به 30 زن، پسر و دختر!

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، حکم مفسد فی الارض بودن مرد شروری که پس از ورود به خانه های 20 زن و کودک آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، از سوی دیوانعالی کشور تأیید شد و وی در فهرست اجرای حکم قرار گرفت.

تجاوز به 30 زن، پسر و دختر!

به گزارش ایران، اوایل دی سال 97 رسیدگی به این پرونده آغاز شد. ماجرا از این قرار بود که مرد ناشناسی زنگ خانه ها را به صدا درمی آورد و با شنیدن صدای بچه ها یا زنان تنها پشت آیفون خودش را از دوستان پدر خانواده معرفی می کرد.

سپس به بهانه اینکه می خواهد بدهی اش را بپردازد از آنها می خواست در خانه را باز کنند اما به محض ورود به خانه اگر زنان یا بچه ها تنها بودند آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

متهم 32 ساله در تحقیقات به آزار و اذیت 20 کودک دختر و پسر و زنان تنها اعتراف کرد. بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران به خاطر تعدد جرایم متهم، کیفرخواست امیر را به اتهام مفسد فی الارض صادر کرد.

متهم جوان در دادگاه انقلاب پای میز محاکمه رفت و با صدور حکم مفسد فی الارض از سوی قضات دادگاه انقلاب، پرونده برای تأیید به دیوان عالی کشور ارجاع شد. قضات دیوانعالی نیز حکم را تأیید و پرونده برای اجرا به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد. با تأیید این حکم، بزودی امیر به اتهام افساد فی الارض پای چوبه دار خواهد رفت تا پرونده این مرد شرور برای همیشه بسته شود.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1537

به "تجاوز به 30 زن، پسر و دختر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجاوز به 30 زن، پسر و دختر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید