اخلاقی: باید از نظرات محمد بنا در جهت احیای کشتی استفاده کرد، تعطیلی ها به کشتی آسیب می زند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اینکه می گویند کشتی در خطر حذف از المپیک قرار گرفته است، موضوعی است که باید در نظر گرفت. با این تعطیلی ها جمعیت کشتی از بین خواهد رفت.

اخلاقی: باید از نظرات محمد بنا در جهت احیای کشتی استفاده کرد، تعطیلی ها به کشتی آسیب می زند

حبیب الله اخلاقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به اینکه باید هر طور که شده، کشتی را بار دیگر در کشور به جریان انداخت، گفت: باید در این خصوص همفکری گردد. می گردد مسابقات را در فضای باز برگزار کرد. با دوستانم در دیگر کشورها که صحبت می کنم، آنها هم می گویند که تمرینات شان را ضمن رعایت همه پروتکل های بهداشتی و اینکه قبل از تمرین میزان اکسیژن و همچنین دمای بدن شان چک گردد، شروع نموده اند.

وی ادامه داد: اینکه می گویند کشتی در خطر حذف از المپیک است، موضوعی است که باید در نظر گرفت. شاید حتی بگردد در پارک ها مسابقه کشتی برگزار کرد و باید در این زمینه فرهنگ سازی کرد. طولانی شدن تعطیلی تمرینات و سالن ها آسیب های زیادی چه در کوتاه مدت و چه در درازمدت خواهد داشت. جمعیت کشتی به این شکل از بین خواهد رفت. باید حتما فکری در این خصوص کرد.

دارنده دو مدال برنز کشتی فرنگی دنیا در سال های 2009 و 2015 اعلام کرد: یکسری از کشورها برای آنکه کشتی از تب و تاب نیفتد، پیش بینی مسابقه و رقابت را نموده اند. برنامه هایی تعریف نموده اند که به این شکل کشتی بیش از این بدون مسابقه و تمرین نماند. این شرایط ضربه سنگینی به کشتی می زند.

اخلاقی با اشاره به تفکرات این روزهای محمد بنا گفت: فکر او همواره کشتی است. به نظر من می گردد از نظرات بزرگان کشتی استفاده کرد. محمد بنا به کشتی فرنگی ایران عزت داد، هر چند قبل از او هم مربیان زیادی زحمت کشیدند اما اتفاقات بزرگی در حضور او رخ داد. فدراسیون می تواند از نظرات او استفاده کند تا کشتی بیش از این تعطیل نماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1382

به "اخلاقی: باید از نظرات محمد بنا در جهت احیای کشتی استفاده کرد، تعطیلی ها به کشتی آسیب می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخلاقی: باید از نظرات محمد بنا در جهت احیای کشتی استفاده کرد، تعطیلی ها به کشتی آسیب می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید