آمادگی پلیس راهور تهران برای ممنوعیت احتمالی تردد در روز 13 فروردین خبرنگاران

به گزارش تور مالزی ارزان، جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد کرد.

آمادگی پلیس راهور تهران برای ممنوعیت احتمالی تردد در روز 13 فروردین خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور با بیان اینکه نیروهای پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به صورت آماده باش کامل و صددرصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران برای کنترل ترافیک و ترددها حضور دارند، اظهار کرد: عوامل پلیس راهور، اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می دهند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: براساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) به منظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارکها و گردشگاههای عمومی داخل و اطراف شهرها مراجعه می کنند.

وی متذکر شد: پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرحهای انتظامی و ترافیکی را تهیه و اجرا خواهد کرد.

این مقام انتظامی افزود: در هر صورت، در راستای برنامه ریزی های اجرا شده پلیس راهور تهران بزرگ با تمام امکانات نیروی انسانی، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود، اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارکهای شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی و تمام اماکن تفرجگاهی کرده همچنین تمام خیابانها و بزرگراه های پیرامونی سایر بوستانها و تفرجگاه ها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد.

موسوی پور یادآور شد: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد کرد و اگر ممنوعیتی اعلام نشود برای روان سازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تأکید کرد: لازم به ذکر است نیروهای پلیس راهور آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنجشنبه و جمعه (دوازدهم و سیزدهم) را در تمام معابر سطح شهر دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1826

به "آمادگی پلیس راهور تهران برای ممنوعیت احتمالی تردد در روز 13 فروردین خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی پلیس راهور تهران برای ممنوعیت احتمالی تردد در روز 13 فروردین خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید