گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: یاوری کم تجربگی کرد، هدف ما ثبت رکوردهای بهتر است

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سرمربی تیم ملی شنا گفت: علیرضا یاوری در رقابت امروز کمی استرس داشت که علتش هم کم تجربگی بود.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: یاوری کم تجربگی کرد، هدف ما ثبت رکوردهای بهتر است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خشایار حضرتی درباره نتیجه علیرضا یاوری، نماینده جوان کشورمان در ماده 200 متر مسابقات شنای بازی های آسیایی 2018 گفت: علیرضا شناگر جوان و آینده داری است و امروز شنا خوبی کرد و توانست یک ثانیه رکوردش را در این ماده ارتقا دهد. او در مسابقه امروز خود یک مقدار استرس داشت که علتش هم کم تجربگی بود. او اولین حضورش در بازی های آسیایی را تجربه کرد.

وی ادامه داد: هدف ما ثبت رکوردهای بهتر است و قطعاً سایر نمایندگان ایران در مسابقات پیش رو استرس کمتری خواهند داشت و به رغم ثبت رکوردهای بهتر نیم نگاهی هم به فینال داریم.

سرمربی تیم شنا افزود: امکانات و سرمایه گذاری ما در رشته شنا کم است. هر چند صباحی استعدادهایی در کشورمان کشف می شوند و آنها رکوردهای خوبی ثبت می نمایند، اما پس از مدتی بنا به دلایلی محو می شوند، در حالی که کشورهای ژاپن و چین در پرورش و حفظ استعدادها سرمایه گذاری کلان تری دارند.

حضرتی در انتها یادآور شد: بازی های آسیایی میدان بزرگی است و همه کشورها با تمام توان در این رقابت ها شرکت می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 801

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: یاوری کم تجربگی کرد، هدف ما ثبت رکوردهای بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: یاوری کم تجربگی کرد، هدف ما ثبت رکوردهای بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید