چند ماه حقوقش را از هدایتی گرفت و راحت خوابید!

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، با توجه به خصوصیاتی که از ایشان می دانید مگر می گردد ایشان از چیزی خبر نداشته باشند و این ادعا را داشته باشند و بعد از سه سال آن را بازگو نمایند.

چند ماه حقوقش را از هدایتی گرفت و راحت خوابید!

کارلوس کی روش چندی پیش در گفتگویی مدعی شده بود افشین پیروانی که مدتی مدیر تیم ملی بود، از اعتماد او سوءاستفاده نموده و زمانی که او برای استراحت خواب بوده، هدایتی را در اتاق بازیکنان برده تا زمینه انتقال سیدجلال حسینی و وحید امیری به پرسپولیس را شکل دهند. افشین پیروانی که تماشاگر بازی پرسپولیس - پارس جم بود سکوتش را شکست و در این باره شرح داد: برای من همیشه تیم ملی صندلی والایی دارد. من در این مدت سکوت کردم. سید جلال حسینی الان در پرسپولیس خیلی محبوب است و با اسم و شخصیت سید جلال بازی کردند. نباید بیاییم بازی کنیم و دروغ بگوییم و افترا بزنیم. سیدجلال هیچ وقت با هیچ کس بازی نکرد و نه با کسی قرارداد بست. من زمانی که تیم ملی بودم هیچ وقت شغلم با باشگاه تداخل پیدا نکرد. با تمام وجود در خدمت تیم ملی بودم اما نه به خاطر منافع شخصی و فقط به خاطر عرق ملی که داشتم. آمدند گفتند پیروانی باعث شده که بازیکنان آمده اند پرسپولیس. اصلا در آن موقع چنین چیزی مطرح نبود.

مدیر سابق تیم ملی و پرسپولیس ادامه داد: این آقایی که می بینید به علت اینکه چندین ماه حقوق خود را دریافت کرد، به اتاقش رفت و خوابید. آقای هدایتی به اردو آمدند و چندین ماه حقوق کی روش را پرداخت کردند. وظیفه انسانی ام اجازه نمی داد در آن موقع بازیکن به اتاق ببرم و قراردادش را امضا کنم. ولی این را بدانید خارج از تیم ملی هر بازیکنی که در هر سطحی باشد از من بپرسد که به چه تیمی بروم، مطمئن باشید پرسپولیس، بهترین تیم جهان را می گویم!

پیروانی همچنین گفت:با توجه به خصوصیاتی که از ایشان می دانید مگر می گردد ایشان از چیزی خبر نداشته باشند و این ادعا را داشته باشند و بعد از سه سال آن را بازگو نمایند. همان موقع حقوق چندین ماهش را گرفت و راحت رفت در اتاقش و خوابید. آقای هدایتی همیشه سر شام می آمدند و این که می گویند من خوابیدم مثل بحث سیدجلال است که به دروغ گفتند ایشان قرارداد می خواسته است. عزت و اعتبار پرسپولیس به تماشاگرانش است و این را بدانید هیچ تیمی مثل پرسپولیس نیست.

3-350

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 370

به "چند ماه حقوقش را از هدایتی گرفت و راحت خوابید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند ماه حقوقش را از هدایتی گرفت و راحت خوابید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید