هشدار پلیس درمورد شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، تهران (پانا) - رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا از هموطنان خواست از اعتماد به شرکت های خدماتی، نظافتی و قالیشویی های غیر مجاز خودداری نمایند.

هشدار پلیس درمورد شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز

به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ شهاب امینی، گفت: در آستانه نوروز و شروع فصل خانه تکانی منازل، عده ای شیاد با درج آگهی های فریبنده تبلیغاتی در معابر و فضای مجازی، سعی در جلب اعتماد عمومی نموده تا در فرصت مناسب نقشه های شوم خود را به اجرا درآورند.

وی اضافه کرد: شرکت های خدماتی، نظافتی مجاز می بایست از یک سو، دارای شماره ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت ها بوده و از سوی دیگر، مجوز فعالیت از اتحادیه مربوط را داشته باشند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس مطلعی ناجا با بیان اینکه شرکت های غیر مجاز معمولا آدرس و مکان مشخصی برای فعالیت ندارند، گفت: این گونه شرکت ها صرفا با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی خدماتی به منازل و شرکت ها نموده و در بعضی اوقات، اسامی مشابه با شرکت های معتبر را برای جلب نظر مشتریان خود مورد تبلیغ قرار می دهند.

این مقام انتظامی توضیح داد: شهروندان می بایست قبل از هرگونه اعتماد به این گونه شرکت ها به وسیله مراجعه به سایت اداره کل ثبت شرکت ها و اتحادیه مربوط، نسبت به استعلام شرایط فعالیت آن ها اقدام و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که به در منازل جهت انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالیشویی مراجعه می کنند، هویت آنان و شرکت فرستنده را احراز کنند.

سرهنگ امینی همچنین از هموطنان خواست موارد ایمنی را در نگهداری اشیای قیمتی در منازل رعایت نموده و به عنوان یک شهروند مطلع، عواقب درخواست نیرو از شرکت های بی نام و نشان از جمله نارضایتی از انجام کار و بدتر از آن، سرقت اموال با ارزش را در نظر بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1752

به "هشدار پلیس درمورد شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز" امتیاز دهید

3 کاربر به "هشدار پلیس درمورد شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس درمورد شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید