محدودیت تردد بین شهرها در خوزستان اعمال می گردد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خبرنگاران/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان از تصمیم گیری برای اعمال محدودیت تردد بین شهرها در استان اطلاع داد.

محدودیت تردد بین شهرها در خوزستان اعمال می گردد

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به تصمیم امروز دولت برای ممنوعیت سفرهای جدید و خروج از شهرها به منظور کاهش شیوع کروناویروس، اظهار کرد: پیش از این نیز محدودیت های تردد در خوزستان اعمال شده است اما امروز چهارشنبه نیز جلسه ای در استانداری خوزستان در حال برگزاری است تا تصمیمات جدیدی در این زمینه اتخاذ گردد.

وی اضافه نمود: تا به امروز محدودیت های تردد به صورت استانی اعمال شده بود اما اکنون صحبت هایی مبنی بر اعمال محدودیت تردد بین شهری مانند آنچه برای ترددهای برون استانی اعمال شده بود، مطرح شده است که در این زمینه تصمیم گیری می گردد.

رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه ترددها در محورهای خوزستان بسیار کاهش یافته است، گفت: تردد در محورهای ورودی خوزستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 80 درصد کاهش داشته است.

دولتشاهی گفت: خودروهای با پلاک غیربومی که قصد ورود به استان خوزستان را دارند در صورتی که بدون دلیل موجه قصد ورود به استان را داشته باشند، به سمت شهرهایشان راهنمایی می شوند و اجازه ورود به خوزستان به آنها داده نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1172

به "محدودیت تردد بین شهرها در خوزستان اعمال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت تردد بین شهرها در خوزستان اعمال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید