ساعت کار بانک های خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی نحوه خدمات رسانی و ساعت کار بانک های خصوصی در هفته آینده را اعلام نمود.

ساعت کار بانک های خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، کانون بانک ها موسسات اعتباری خصوصی طی نامه ای به اعضا این کانون در مورد ساعت کار بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ 15 آذر 1399 اظهار داشت: در پی رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا توسط مردم، ستاد مزبور اظهار داشته است هشدار شرایط قرمز 160 شهر به 64 شهر تنزل یافته و به شرایط نارنجی تغییر یافته است. از این رو کارکنان محترم بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در مجموعه تمامی ادارات و یا شعب حداکثر به تعداد 50 درصد از آنان در شهرهایی با شرایط قرمز، دو سوم آنان، در شهرهایی با شرایط نارنجی (از جمله کلان شهرهای تهران، البرز، قم و... و.) سایرین در شهرهایی با شرایط زرد به میزان 100 درصد حضور خواهند یافت.

بدین ترتیب در شهرهای با هشدار قرمز به میزان 50 درصد و با هشدار نارنجی به تعداد یک سوم آنان می توانند به صورت نوبتی از دورکاری استفاده کنند.

خاطر نشان می کند استفاده از رویه دورکاری هرگز نبایستی موجب تعطیلی یا عدم ارائه خدمات بر هیچ یک از رسته های تخصصی و با امور بانکی شود. در ضمن ساعات پذیرش مراجعین در ایام هفته کماکان 8 بامداد الی 14 و روزهای پنجشنبه تا 12:30 خواهد بود. مجددا خواهشمند است دستور فرمایند رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه واحد مستمرا توسط مدیران آنها مورد کنترل و نظارت قرار گیرد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1605

به "ساعت کار بانک های خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار بانک های خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید