زیباترین تصاویر از امواج خروشان دریا

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، این عکس ها الهام بخش و با هیبت هستند . عکس هاییکه سندفورد می گیرد، موج ها رو شبیه به قله های کوهی نشان می دهد که درحال انفجار در داخل جو هستند و چشم انداز خارق العاده ای خلق نموده است

زیباترین تصاویر از امواج خروشان دریا

در ماه های آخر سال میلادی، دریاچه ایری بیش از همواره رفتاری شبیه به اقیانوس ها از خود نشان می دهد و این فرصتی برای سندفورد است که با تمرکز فراوان تصاویری استثنایی از موج های خشن دریاچه بگیرد. در قرن های گذشته، این دریاچه به واسطه باد و سرمای زیاد، چندین هزار کشتی غرق شده در خود را به جای گذاشته است و منطقه خطرناکی محسوبی می گردد.

عکس هایی که سندفورد ثبت می نماید با دوربین کانن 1 DX، یک لنز 400 میلی متری و 70 - 200 میلی متری و درون جای Aquatech Sports گرفته شده که مخصوص عکاسی در محیط خیس است. باد با سرعت بیش از 96 کیلومتر در ساعت، دمای 11 درجه سانتی گراد و موج هایی تا ارتفاع 7 متر از شرایط عکس برداری هستند.

سندفورد می گوید:

در روزهایی با این شرایط، تقریبا تمام افراد در خانه های خود می مانند، اما در این روزها، ایری زنده می گردد و قدرت خود را به نمایش می گذارد. من در چنین روزهایی برای رسیدن به دریاچه و تصویربرداری از آن، لحظه شماری می کنم.

منبع: کجارو / petapixel.com
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2251

به "زیباترین تصاویر از امواج خروشان دریا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین تصاویر از امواج خروشان دریا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید