(تصاویر) افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی گوگل

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، پس از گذشت بیش از یک ماه از اعلام رسمی شرکت گوگل مبنی بر راه اندازی فروشگاه های فیزیکی، این شرکت در نهایت در روز پنجشنبه 17 ژوئن (27 خرداد ماه) اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در منطقه چلسی شهر نیویورک افتتاح کرد تا برای اولین بار این شرکت به صورت مستقیم با کاربران محصولات خود در تعامل مستقیم قرار گیرد. در واقع این نخستین بار از تاریخ تأسیس گوگل است که کاربران آن می توانند به طور مستقیم در یک فروشگاه این شرکت حاضر شوند و به طور مستقیم با تلفن های هوشمند و سایر محصولات گوگل تماس داشته باشند.

(تصاویر) افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی گوگل

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبسایت فناوری gizmochina، گوگل برای اولین بار در سال 2016 تولید تلفن های هوشمند و برخی محصولات هوشمند مرتبط دیگر را آغاز کرد. این محصولات از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت به فروش می رسید تا اینکه پنج سال بعد تر از آن، اکنون گوگل به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات در حال رشد خود را به صورت فیزیکی و مستقیم خریداری کنند.

به گزارش خبرنگاران، گوگل برای راه اندازی اولین فروشگاه فیزیکی خود، تمام جنبه ها را در نظر گرفته که مشتریان در اولین برخورد خود با این اقدام نامتعارف گوگل، بیشترین احساس نزدکی و راحتی را تجربه کنند. این امر در توجه دقیق به جزئیات، زیبایی شناسی، طبیعت گرم و همچنین جذاب فروشگاه خرده فروشی مشهود است. این فروشگاه فقط یک مرکز خرده فروشی نیست بلکه یک فروشگاه جذاب است که کاربران می توانند محصولات مختلف، از تلفن های Pixel و محصولات Nest را در آن مشاهده و امتحان کنند. مشتریان این فروشگاه همچنین می توانند ببینند که چگونه نرم افزار ها و سرویس های گوگل مانند Google Search، Google Assistant، Google Maps، YouTube، Stadia و موارد دیگر هنگام استفاده از آن ها عمل می کنند.

در ساخت و طراحی این فروشگاه از المان های قابل توجه و جذابی استفاده شده است، اما یکی از برجسته ترین این موارد، ساختار شیشه ای مدور با 17 فوت بلندی است که شرکت آن را Google Imagination Space می نامد. گفته می شود این ساختار با همکاری شرکای محلی نیویورک طراحی و مهندسی شده است. به گزارش خبرنگاران، Space دارای صفحه نمایش های تعاملی سفارشی با نمایشگاه های چرخشی محصولات و فناوری Google است، به طوری که بازدید کنندگان می توانند محصولات کل فروشگاه را بدون اینکه جابجا شوند، مشاهده کنند. این ساختار همچنین امکان ترجمه همزمان گفتار شما را به 24 زبان مختلف به طور همزمان فراهم می کند.

بخشی از این فروشگاه نیز برای ایجاد تعامل عملی با محصولات اختصاص داده شده است. براین اساس تیمی از متصدیان فروشگاه وجود دارند که می توانند کاربران را برای آشنایی با محصولات متخلف و پاسخ به سوالات کاربران راهنمایی کنند و امکان تجربه استفاده از محصول را فراهم کنند. این تیم همچنین می تواند تعمیرات و عیب یابی مختلف گوگل را در محل ارائه دهد.

تصاویر اولین فروشگاه فیزیکی گوگل

منبع: فرارو
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1943

به "(تصاویر) افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی گوگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی گوگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید