تبدیل شرایط بیمه تاکسیرانان کلیدخورد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به مهمترین مطالبه تاکسیرانان گفت: تبدیل شرایط بیمه رانندگان تاکسی کلیدخورد.

تبدیل شرایط بیمه تاکسیرانان کلیدخورد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمد روشنی، درباره بیمه تاکسیرانان شهر تهران اظهارداشت: حدود 15 هزار تاکسیران تا به امروز بیمه نبوده اند که این موضوع مورد توجه قرار گرفته و از آنجایی که مهم ترین هدف ما ارتقای معیشت تاکسیران ها است وامیدواریم باهماهنگی وهمکاری های خوب بین بخشی بعمل آمده تاسرانجام برنامه پیروز عمل نماییم.

وی ادامه داد: طی رایزنی های اجرا شده با وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و مساعدت این عزیزان قرار است تا سرانجام دی 2 تا 3 هزار تاکسیران در مرحله اول بیمه شوند و سایرتاکسیران ها در مراحل بعدی بیمه خواهند شد.

وی به نامه نگاری های انجام شده از سوی مسوولان برای اجرای بیمه تاکسیران های اشاره نمود و گفت: هزینه بیمه تاکسیران ها از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت می گردد.

به گفته مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، مسوولان هدفمندی با این موضوع موافقت نموده اند و قرار است که وزارت کشور اسامی تاکسیران ها را به سازمان تامین اجتماعی ارسال کند.

وی اضافه نمود: در مرحله اول مشمولان این اقدام، جایگزین تاکسیرانانی می شوندکه ازمجموعه تاکسیرانی بازنشسته یا منفک شده اند و بعد از آن به ترتیب تا سرانجام سال همه تاکسیرانان بیمه خواهند شد.

روشنی اعلام نمود: جزییات این اقدام متعاقبا ازطریق پیامک به اطلاع تاکسیرانان عزیز رسانیده میگردد ونیازی به مراجعه حضوری یا پیگیری ازسمت آن ها درحال حاضرنیست.

وی با اشاره به بیماری کرونا در کشور و همچنین کاهش درآمد تاکسیران ها تاکید نمود: تمامی توان خود را در جهت ارتقای معیشت تاکسیران ها به کار خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1655

به "تبدیل شرایط بیمه تاکسیرانان کلیدخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل شرایط بیمه تاکسیرانان کلیدخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید