25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام اجرایی نشده است

به گزارش تور مالزی ارزان، حسن بهرام نیا گفت: 25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام بلاتکلیف مانده و هیچگونه عملیاتی برای اجرای این مصوبات انجام نشده است.

25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام اجرایی نشده است

حسن بهرام نیا، استاندار ایلام در مورد آخرین شرایط مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام گفت: 25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام بلاتکلیف مانده و هیچ گونه عملیات اجرایی برای مصوبات انجام نشده است.

استاندار ایلام مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام که اجرایی نشده است و تا به امروز بلاتکلیف به جای مانده اند را از تعهدات دو نهاد ستاد اجرایی امام (ره) و بنیاد مستضعفان دانست و گفت: آخرین شرایط مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام با 64 درصد صورت گرفته و 11 درصد در دست اقدام و 25 درصد نیز بلاتکلیف است.

بهرام نیا مقدار اعتبارات اختصاصی به مصوبات سفر را عنوان و اعلام کرد: تا به امروز 4 هزار و 147 میلیارد تومان و از این مقدار سهم دولت 3 هزار و 321 میلیارد تومان بوده است که معادل 53 درصد اعتبارات مصوبات سفر به استان تخصیص داده شده است.

او پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام را اولویت اول مدیریت ارشد استان ایلام عنوان و اعلام کرد: اولویت مجموعه مدیران و تصمیم سازان در استان ایلام اجرایی شدن بدون کم و کاست مصوبات سفر است، چرا که اجرای این مصوبات موجب رونق مالی، ایجاد اشتغال و افزایش فراوری و در نهایت تاثیر آن بر افزایش معیشت شهروندان ایلامی است.

منبع: تسنیم

خبرنگاران ایلام ایلام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 29 مهر 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2414

به "25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام اجرایی نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام اجرایی نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید