پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم

به گزارش تور مالزی ارزان، سرپرست پرسپولیس گفت: آقای سازمان لیگ! و آقای فدراسیون چرا از حق پرسپولیس دفاع نمی کنید؟ به چه عنوان بعد از 21 روز که تیم برمیگردد باید به قرنطینه برود؟

پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران افشین پیروانی سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص تصمیم سازمان لیگ در خصوص زمان برگزاری بازیهای لیگ برتر گفت: شب مسابقه ما بازی دربی را خاطرنشان کردند. اصلا اجازه ندادند مسوولان باشگاه ما از حق تیم دفاع کنند. نمی دانم دنبال چه هستند.

وی اضافه نمود: آقای سازمان لیگ! و آقای فدراسیون چرا از حق پرسپولیس دفاع نمی کنید؟ به چه عنوان بعد از 21 روز که تیم برمیشود باید به قرنطینه برود؟ فکر بازیکنان نیستید؟ مطمئن باشید بازیکنان جان خود و خانواده شان را خیلی دوست دارند و رعایت کردند. اگر مشکل و بحثی بود مطمئن باشید خودمان می گفتیم که بیشتر ما را قرنطینه کنند. خدا شاهد است الان همه اعضای تیم از این تصمیم ناراحت و غمگین هستند.

پیروانی خاطرنشان کرد: آقایان بلافاصله هم بازی ها را اعلام می کنند. می گویند باید چند روز بعد از قرنطینه دربی را برگزار کنید. من نمی دانم از روی احساس یا به چه شکل این تصمیم را گرفتند. مگر می شود بازیکن بعد از یک هفته قرنطینه برود بازی به این مهمی را انجام دهد؟

سرپرست پرسپولیس تاکید کرد: اگر قبل از دربی رفت آن اتفاق ها نیفتاده بود، اگر به ما می گفتند فردا صبح که می رسید، 2 ساعت بعد از آن با استقلال بازی کنید هم حرفی نداشتیم. من اما می گویم چرا حرف مربی، مدیر و اعضای باشگاه دیگر به کرسی نشست و قبلا این کار را کردند؟ قانون اگر هست باید برای همه باشد و همانطور که پیش از این ما مجبور شدیم با همه مسائل دیدارهای معوقه خودمان را با فشردگی بیشتر انجام دهیم، اکنون نیز فقط خواهان اجرای قانون و تکرار آن تصمیم برای برابر شدن تعداد بازی تیم ها و بعد از آن انجام دربی هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1895

به "پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید