وزیر ورزش: سرمربی تیم ملی در چند روز آینده معرفی می گردد، فوتبال ایران فراتر از آسیاست

به گزارش تور مالزی ارزان، امروز فشار دشمنان ما متمرکز روی مسائل اقتصادی و نفتی نیست. با استفاده از نیرویی که در منطقه داشته، به صحنه آمده و فشار می آورد که در فرهنگ، علمی و ... این فشارها بوده است. کوشش این است با فعال کردن دیپلماسی ورزش و با تعامل با فدراسیون های بین المللی این فشارها را کم کنیم اما این تهدیدها وجود دارد.

وزیر ورزش: سرمربی تیم ملی در چند روز آینده معرفی می گردد، فوتبال ایران فراتر از آسیاست

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام برای عید نوروز با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

وزیر ورزش و جوانان گفت: 2 تیم فوتبال باشگاهی ایران نشان دادند فوتبال ما فراتر از آسیاست.

به گزارش فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در جمع خبرنگاران گفت: فرا رسیدن چهلمین و یکمین فجر انقلاب را به همه مردم تبریک می گویم. امیدوارم نسل انقلاب بتوانند حافظان خوبی برای ارزش های انقلاب و تمامیت ارضی باشند. امروز جامعه ورزشی با آرمان های امام راحل و رهنمودهای رهبری تجدید میثاق نموده است.

وی اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان عرصه را تنگ نموده، ملت نشان دادند مقابل تهدیدات مانند 41 سال گذشته ایستاده اند و ان شالله در ایام دهه فجر هم حضور خواهند داشت. ما راهپیمایی بزرگ 22 بهمن را داریم که رفراندومی برای ملیت نظام می بینیم. جامعه ورزش و جوانان در انتخابات دوم اسفند هم ان شالله حضور گسترده خواهند داشت.

سلطانی فر ادامه داد: با وجود همه مشکلاتی که دشمن به وجود آورده وحدت و انسجام خوب در کشور وجود دارد و مردم ما از اقشار مختلف آماده هستند تا با ایثارگری از آرمان های خودشان دفاع نمایند. مطمئن هستم مردم قهرمان ایران همان طور که در 41 سال گذشته توانسته اند کارنامه خوب داشته باشند باز هم در میادین حضور خواهند داشت.

وزیر ورزش درباره اینکه مربی تیم ملی هنوز معین نشده، مطرح کرد: همکاران در فدراسیون فوتبال مشغول هستند و آنالیز های خود را انجام می دهند. ظرف چند روز آینده سرمربی معین خواهد شد. اجازه دهید گزینه ها آنالیز گردد اعلام می کنیم.

سلطانی فر درباره اینکه تحریم ها در ورزش هم بوده است و ما شاهد مشکلاتی برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا بودیم، مطرح کرد: امروز فشار دشمنان ما متمرکز روی مسائل اقتصادی و نفتی نیست. با استفاده از نیرویی که در منطقه داشته، به صحنه آمده و فشار می آورد که در فرهنگ، علمی و ... این فشارها بوده است. کوشش این است با فعال کردن دیپلماسی ورزش و با تعامل با فدراسیون های بین المللی این فشارها را کم کنیم اما این تهدیدها وجود دارد.

وی ادامه داد: مذاکرات خوبی با توماس باخ داشتیم تا کاروان بتواند در المپیک شرکت کند. کوششی که برای میزبانی انجام شد با وحدتی که در کشور وجود داشت، مردم خواستند مقابل زیاده خواهی ها بایستیم. با توافقی که صورت گرفت توانستیم میزبانی ها را بدون پیش شرط بگیریم و فقط در پلی آف خارج از ایران شرکت کردیم که دو تیم فوتبال ما توانستند بدون میزبانی در خارج از کشور با اقتدار پیروز شوند. آنها ثابت کردند فوتبال ایران می تواند پایش را فراتر از آسیا بگذارد و سرتر از تیم های آسیایی است. این فشارها هست باید با وحدت از حق نظام خودمان دفاع کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 981

به "وزیر ورزش: سرمربی تیم ملی در چند روز آینده معرفی می گردد، فوتبال ایران فراتر از آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش: سرمربی تیم ملی در چند روز آینده معرفی می گردد، فوتبال ایران فراتر از آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید