وبلاگ نویسی منتشر شد

به گزارش تور مالزی ارزان، وبلاگ نویسی تالیف و گردآوری مصطفی محمودی و ندا الماسیان منتشر شد.

وبلاگ نویسی منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، این کتاب در 122 صفحه و قطع وزیری با بهای 45 هزار تومان در بخش کتاب دانشگاهی نشر عنوان به بازار نشر عرضه شده است.

در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: کتاب آموزشی دانشگاهی وبلاگ نویسی به صورت مشترک به وسیله مصطفی محمودی (مدیر فرهنگی و رسانه ای، کارشناس هنری و مدرس دانشگاه) و ندا الماسیان طهرانی (کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و فریلسنر روابط عمومی و رسانه) به رشته تحریر درآمده است.

نویسندگان در شرح چرایی تالیف این کتاب نوشته اند: امروزه وبلاگ نویسی و انتشار محتوا در فضای وب با فراگیر شدن عضویت در شبکه های اجتماعی و استفاده از نرم افزارهای پیغام رسان با استقبال کمتری روبرو شده و روز به روز از تعداد فعالین این حوزه کاسته می گردد. البته علت اصلی این کار می تواند هجوم عامه مردم به سمت استفاده از پیغام رسان ها و عضویت در شبکه های اجتماعی باشد. ولی در این میان نبایستی از مزایای وبلاگ نویسی و انتشار محتوا در فضای وب غافل شد. وبلاگ ها را می توان بر اساس محتویات و یا نحوه نوشتن آن ها تقسیم بندی کرد، ساده ترین نوع وبلاگ همان نوع نوشتاری عادی است. ولی امروزه فتوبلاگ با محتوای تصویری، ویدئوبلاگ با محتوای فیلمی و میکروبلاگ که برای نوشتن پیغام های کوتاه لحظه ای است، پا به عرصه فضای مجازی گذاشته اند. کتابی که در دست دارید کوشش دارد شما را با ساده ترین روش های ممکن با این امکانات آشنا کند.

در تالیف این کتاب جدیدترین سر فصل های آموزشی درس وبلاگ نویسی رشته های کاردانی و کارشناسی مد نظر قرار گرفته و از این رو می تواند به عنوان یک منبع آموزشی مناسب و کاربردی برای دانشجویان و سایر علاقه مندان مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2243

به "وبلاگ نویسی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وبلاگ نویسی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید