واکنش فرماندار تفت به نقدها کرونایی

به گزارش تور مالزی ارزان، فرماندار تفت به نقدها از برطرف محدودیت تردد گفت: از مسئولان استان و نمایندگان مجلس درخواست کردیم تا با توجه به شرایط خاص این شهرستان، محدودیت ها ادامه داشته باشد، اما به نتیجه نرسید.

واکنش فرماندار تفت به نقدها کرونایی

به گزارش تور مالزی ارزان آنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا نوکار سدر نشست شورای سلامت شهرستان تفت در یزد افزود: با توجه به این که برطرف محدودیت تردد، دستور مستقیم رئیس جمهوری بود باید آن را همانند سایر نقاط اجرا می کردیم؛ اما روز ششم اردیبهشت 99 فقط در جهت ده بالا و طزرجان 22 هزار خودرو بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی به سطح شهر آمدند و با هجوم جمعیت روبرو بودیم.

نوکار، انتقاد دیگری که در فضای مجازی مطرح شده بود را موضوع دفن متوفیان کرونا عنوان نمود و ادامه داد: تألم روحی بازماندگان متوفیان برای ما مهم است، اما سلامت مردم برای ما مهم تر است.

وی افزود: طبق مصوبه کشوری، دفن متوفیان کرونایی در گلزارهایی که در محله های شهر واقع شده اند، ممنوع است. از سوی دیگر شرکت آب منطقه ای طی نامه ای بیان کرد با توجه به بالا بودن سطح آب های زیرزمینی واحتمال آلودگی، باید مکان دفن استعلام گردد.

فرماندار تفت ادامه داد: با تدابیری که انجام شد و با استعلام از آب منطقه ای، آرامستان واحد شهرستان که بیرون از شهر قرار گرفته است برای دفن متوفیان کرونایی آماده شد.

تا به امروز 79 مورد نمونه گیری در این شهرستان انجام و 16 مورد مبتلا شناسایی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1248

به "واکنش فرماندار تفت به نقدها کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فرماندار تفت به نقدها کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید