واکنش رشید مظاهری به عملکردش و شایعه انتقال به پرسپولیس

به گزارش تور مالزی ارزان، رشید مظاهری دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر همه توانم را برای ذوب آهن خرج نمی کردم، زمانی که به تیم بعدی ام یا حتی پرسپولیس بروم باز هم آنجا کم کاری خواهم کرد.

واکنش رشید مظاهری به عملکردش و شایعه انتقال به پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی تور مالزی ارزان ، رشید مظاهری بعد از شکست یک بر صفر ذوب آهن مقابل پرسپولیس گفت: متاسفانه تیم ما این بازی را هم واگذار کرد. احساس می کنم ذوب آهن به امتیاز از دست دادن عادت نموده است. خیلی خوب در این بازی کار کردیم و یکی از بهترین بازی هایمان بود، اما در نهایت باز هم نتیجه نگرفتیم. احتیاج به زمان داریم، کادر فنی نیز تازه به تیم اضافه شده است. نیم فصل دوم می توانیم خیلی بهتر نتیجه بگیریم.

وی درباره اینکه حرف و حدیث هایی برای جدایی شما از ذوب آهن مطرح می گردد، گفت: نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم.

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه گفته می گردد قرار است در نیم فصل به پرسپولیس بیاید، اما مقابل این تیم با همه توان به میدان رفته است، اعلام کرد: من الان در ذوب آهن بازی می کنم و برای این تیم همه تلاشم را خواهم کرد. مطمئناً اگر این کار را در ذوب آهن نکنم و به تیم بعدی ام یا حتی پرسپولیس بروم باز هم آنجا کم کاری خواهم کرد. نمی خواهم راجع به انتقال به پرسپولیس یا چیزهای دیگر صحبت کنم، اما در این بازی مقابل پرسپولیس با همه توان بازی کردم، چرا که اگر همه توانم را نمی گذاشتم در تیم های بعدی ام نیز به کم کاری محکوم می شدم.

مظاهری درباره نحوه قضاوت داور گفت: داوری در این بازی مسئله ای نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 364

به "واکنش رشید مظاهری به عملکردش و شایعه انتقال به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رشید مظاهری به عملکردش و شایعه انتقال به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید