موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه برطرف شد

به گزارش تور مالزی ارزان، کارشناس مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از برطرف نقص و موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه در استا

موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه برطرف شد

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی ویلا دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار ، کارشناس باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از برطرف نقص و موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه در استان کرمانشاه اطلاع داد.

انتظاری بیان نمود: ظرف دو هفته گذشته 31 مورد از پرونده های متقاضیان گلخانه در نظام مهندسی قبل از صدور مجوز آنالیز و از نظر اداری و فنی برطرف نقص شد.

او از آموزش اصول فنی احداث گلخانه برای 30 نفر از مشاورین، ناظرین و مسوولین فنی در حوزه گلخانه اطلاع داد و اضافه نمود: جلسه مشترک با بانک کشاورزی پیرامون پرونده شهرک گلخانه ای حیدر آباد هرسین نیز برگزار شده است که مسائل آن آنالیز و نواقص تعیین و جهت برطرف نقص به متقاضی اعلام شد.

کارشناس باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به سطح زیرکشت گلخانه ای دراستان کرمانشاه گفت: 405هکتار گلخانه در استان داریم و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال100 هکتار دیگر به کشت گلخانه اضافه نموده می گردد.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1099

به "موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید