ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون

به گزارش تور مالزی ارزان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون صورت گرفت.

ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون

قضیه چیست؟

رضا قپانچی پور، رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول اظهار کرد: پیرو مصوبه ساماندهی مناطق گردشگری در شهرستان دزفول و به منظور پیشگیری از تخریب محیط زیست در این مناطق، نسبت به نصب تابلوی هشداردهنده در جهت ورودی دره توبیرون اقدام شد.

وی با اشاره به حمایت معاونت عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در این باره اضافه نمود: با توجه به حضور گسترده وسایل نقلیه در دره گردشگری توبیرون و تهدید جدی تخریب محیط زیست در این منطقه، پس از برگزاری جلسات و پیگیری های متعدد، با همکاری بخشداری سردشت و انجمن زیست محیطی کنکاج، نسبت به نصب تابلوی هشدار دهنده عدم ورود وسایل نقلیه اقدام شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول توضیح داد: بدین وسیله از طبیعت گردان خواهشمند است در صورت انتخاب این منطقه به عنوان مقصد گردشگری، به منظور حفظ و بهره مندی پایدار از محیط زیست به صورت پیاده طی جهت نمایند.

وی اضافه نمود: دره گردشگری توبیرون یکی از مناطق بکر و ارزشمند طبیعی واقع در 20 کیلومتری جاده دزفول - سردشت است و از این پس با توجه به اهمیت موضوع، درصورت عدم پایبندی به هشدار اعلام شده و در صورت مشاهده راکبان متخلف، مراتب به وسیله مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1874

به "ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید