مستندات برای افتتاح 3 سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده، افتتاح بازار دانش بنیان تا انتها 98

به گزارش تور مالزی ارزان، سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی درباره وعده افتتاح سه سرای نوآوری دانشگاه آزاد در تهران طی دهه فجر گفت: مستندات برای افتتاح سه سرای نوآوری در تهران هنوز به دست ما نرسیده؛ در حالی که استان های البرز، قزوین و مرکزی مستندات خود جهت افتتاح سرای نوآوری در این استان ها را به طور کامل به ما ارائه نموده و روز سه شنبه تعیین خواهد شد که تأسیس سرای نوآوری در کدام یک از آن ها مورد تصویب قرار می گیرد.

مستندات برای افتتاح 3 سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده، افتتاح بازار دانش بنیان تا انتها 98

جهت دریافت مشاوره خدمات محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

دکتر سید احسان شیرنگی در گفت وگو با خبرنگاران درباره وعده دانشگاه آزاد اسلامی برای افتتاح سه سرای نوآوری در تهران طی دهه فجر شرح داد: هنوز مستندات لازم برای افتتاح سه سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده است. طبق ماده 27 و 28 آیین نامه بازارهای فناوری و سراهای نوآوری، باید این مستندات به دست ما برسد تا آن ها را در شورای مدیریت فعالیت های دانش بنیان مطرح کنیم.

وی در مورد این مستندات اظهار کرد: بر اساس ماده فوق این ها بایستی از زیرساخت های لازم برخوردار باشند تا سرای نوآوری به آن ها تعلق گیرد. به عنوان مثال بایستی پنج شرکت دانش بنیان مرتبط با موضوع خاصی که سرای نوآوری به آن اختصاص یافته در استان فعالیت داشته باشد.

سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود: تا به امروز استان های البرز، قزوین و مرکزی مستندات خود را به طور کامل ارائه نموده اند و ان شاء الله این مستندات در روز سه شنبه، 29 بهمن ماه در شورای مدیریت فعالیت های دانش بنیان مطرح خواهد شد و پس از آن می توانیم اطلاع دهیم که تأسیس سرای نوآوری در کدام یک از این استان ها مورد تصویب قرار می گیرد.

آغاز به کار فراصندوق ستارگان از اوایل سال آینده

افتتاح بازار آزاد محصولات دانش بنیان تا پیش از خاتمه سال

شیرنگی تعداد سراهای نوآوری دانشگاه در کشور را 13 یا 14 اظهار داشت و درباره صندوق خطرپذیر فناوری دانشگاه آزاد شرح داد: البته این صندوق در حیطه اختیارات من نیست، اما هیئت مدیره این صندوق انتخاب شده و پس از آنکه استعلام های مدیرعامل نیز مثبت اعلام شده، مدیر عامل این صندوق نیز ظرف دو هفته آینده معرفی خواهد شد. ان شاء الله این صندوق اوایل سال 99 به صورت قانونی آغاز به کار خواهد نمود. اعضای هیئت مدیره معین شده، مدیر عامل معین شده، کارهای ثبت در حال اجرا بوده و فراصندوق ستارگان از اوایل سال 99 با حدود 600 تا 650 هزار میلیارد تومان سرمایه نقدی آغاز به کار خواهد نمود.

وی در پاسخ به سؤالی درباره بازار آزاد محصولات دانش بنیان نیز گفت: این بازار نیز هنوز افتتاح نشده و پیش از سال 99 افتتاح خواهد شد. به عبارتی زیرساخت های نرم افزاری آن آماده شده و فقط در حال نوشتن آیین نامه هستیم تا آن را به تصویب هیئت امنا برسانیم و بعد از آن بازار را رونمایی می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1047

به "مستندات برای افتتاح 3 سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده، افتتاح بازار دانش بنیان تا انتها 98" امتیاز دهید

1 کاربر به "مستندات برای افتتاح 3 سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده، افتتاح بازار دانش بنیان تا انتها 98" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستندات برای افتتاح 3 سرای نوآوری در تهران به دست ما نرسیده، افتتاح بازار دانش بنیان تا انتها 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید