محمود میران: با آمادگی و طرز تفکر مسابقات جهانی می توانیم در المپیک مدال بگیریم، نباید مدیران موفق را به راحتی از دست دهیم

به گزارش تور مالزی ارزان، محمود میران، ملی پوش سابق تیم ملی جودو گفت: عملکرد ملی پوشان در مسابقات جهانی خوب بود و قطعا با حفظ آمادگی و طرز تفکر این مسابقات می توانیم به مدال المپیک خوش بین باشیم.

محمود میران: با آمادگی و طرز تفکر مسابقات جهانی می توانیم در المپیک مدال بگیریم، نباید مدیران موفق را به راحتی از دست دهیم

محمود میران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی تور مالزی ارزان، در خصوص عملکرد سه ملی پوش جودو ایران در مسابقات قهرمانی جودو باکو گفت: بچه ها عملکرد خیلی خوبی داشتند. خدا را شکر سعید ملایی به مدال طلا دست یافت، محمد محمدی بریمانلو نیز در مسابقاتش یکی از یکی بهتر ظاهر شد و جواد محجوب نیز اگر دچار مصدومیت نگردیده بود به نتیجه بهتری دست یافته بود.

وی توضیح داد: نتیجه ای که کسب کردیم خیلی خوب بود و تیم ما در جهان به مقام چهارم دست یافت. عنوانی که ما در مسابقات جهانی 2001 آلمان نیز کسب نموده بودیم. نتیجه کسب گردیده حاصل برنامه ریزی فدراسیون در سال های اخیر و حضور در مسابقات مختلف بود که باعث شد تا بچه های ما تجربه لازم برای کسب نتیجه در مسابقات جهانی را کسب نمایند. امیدوارم در آینده نیز تیم ملی فراتر از حالت گل خانه ای و حضور 3 جودوکار باشد و با حضور یک تیم کامل بتوانیم مدال های بیشتری را کسب کنیم. به نظر من استعداد این مهم نیز وجود دارد اما این کار مستلزم سرمایه گذاری و برنامه ریز بهتر است.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی جودو در سال 2001 در خصوص شانس کسب مدال توسط ملی پوشان در المپیک 2020 توکیو گفت: قطعا به کسب مدال المپیک توکیو خوش بین هستم اما نباید فراموش کنیم هنوز 2 سال زمان به المپیک باقی مانده است. در این دو سال عملکرد ملی پوشان، حفظ روند آنها و عدم مصدومیت در کسب مدال المپیک مشخص نموده است. باید مراقب باشیم ملی پوشان نیز دچار جودو زدگی و کاهش انگیزه نشوند. دو سال باقی مانده زمان بسیار مهمی برای آماده سازی جسمی و روحی ملی پوشان برای المپیک است و اگر با همین طرز فکر و آمادگی مسابقات جهانی در المپیک حاضر شویم به مدال دست پیدا خواهیم کرد.

میران در خصوص نقش آندره در موفقیت تیم ملی جودو گفت: قطعا نقش آندره در عملکرد خوب بچه ها بی تاثیر نبوده است. از نزدیک با کار آندره آشنایی ندارم اما به نظر من عملکرد او در عملکرد بچه ها تاثیرگذار بوده است. نکته مثبتی که در عملکرد بچه ها وجود داشت، استفاده از تکنیک های جودو توسط آنها بود که باعث خوشحالی من شد. مسئله ای که در چند سال گذشته صورت نمی گرفت اما در باکو شاهد ارائه تکنیک های به روز جودو توسط ملی پوشان بودیم که باید بابت این نمایش و کسب مدال های ارزشمند به بچه ها، کادرفنی و فدراسیون جودو تبریک گفت.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به بازنشستگی رئیس فدراسیون جودو و احتمال تغییر و تحولات در این فدراسیون، نمی توان نگران روند رو به رشد جودو ایران بود، گفت: در ورزش بحث تجربه در مدیریت و مربیگری بسیار مهم است. درخشان نیز تجربه بسیار خوبی دارد و در گذشته مدت 12 سال رئیس فدراسیون بود که موفقیت های خوبی داشتیم. بعد از بازگشت ایشان در 2 سال گذشته نیز مجددا مدال های خوب و موفقیت های بزرگی را تجربه کردیم.

ملی پوشان سابق جودو ایران خاطر نشان کرد:به نظر من نباید مدیران موفق و باتجربه را به راحتی از دست بدهیم. اگر قانون قرار است اجرایی گردد و امکان حضور آنها در صندلی ریاست وجود ندارد باید در پست های دیگر که مغایرتی با قانون ندارد از وجود آنها استفاده کنیم. ای کاش حداقل در بحث ورزش می توانستیم از مدیران باتجربه استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 208

به "محمود میران: با آمادگی و طرز تفکر مسابقات جهانی می توانیم در المپیک مدال بگیریم، نباید مدیران موفق را به راحتی از دست دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود میران: با آمادگی و طرز تفکر مسابقات جهانی می توانیم در المپیک مدال بگیریم، نباید مدیران موفق را به راحتی از دست دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید