متهم شدن اتحادیه اروپا به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین

به گزارش تور مالزی ارزان، نماینده هلند در مجلس اروپا با ارسال نامه ای به جوزف بورل، اتحادیه اروپا را به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین متهم کرد.

متهم شدن اتحادیه اروپا به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، بارت گروثیوس (Bart Groothuis) نماینده هلند در مجلس اروپا در نامه ای به جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواهان شرح رسمی و کاملی پیرامون موضوعی شد که وی ادعا کرد فشار پکن برای اعمال تغییر در گزارش اطلاع رسانی چین در مورد شیوع ویروس کرونا بوده است!

نماینده هلند در مجلس اروپا در این نامه مدعی شد: این آخرین باری نخواهد بود که چین در سیاست های داخلی اتحادیه اروپا دخالت می نماید. فشار مداوم و هماهنگ توسط بعضی عوامل، نظیر منابع چینی اعمال شده است تا تقصیرهای مربوط به شیوع (ویروس کرونا) به شکل همه گیری جهانی نادیده گرفته شده و در عوض همکاری های دوجانبه برجسته شوند.

وی در ادامه بدون ارائه هرگونه اسناد و شواهدی ادعا کرد: شواهد قابل توجهی از عملیات مخفیانه چینی ها در رسانه های اجتماعی وجود دارد!

لازم به ذکر است، بارت گروتیوس مدعی است که در گزارش اطلاع رسانی چین درباره شیوع ویروس کرونا که روز گذشته از سوی اتحادیه اروپا منتشر شد، جزئیات مربوط به ادعاهای غلط دولت چین حذف شده است!

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1240

به "متهم شدن اتحادیه اروپا به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متهم شدن اتحادیه اروپا به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید