مانور برف روبی منطقه2 در بوستان نهج البلاغه برگزار شد

به گزارش تور مالزی ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- مانور بزرگ برف روبی شهرداری منطقه 2به منظور آمادگی و هماهنگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف روبی با حضور مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری تهران،مدیرکل خدمات شهری و مدیران منطقه2 در بوستان نهج ابلاغه برگزار شد.

مانور برف روبی منطقه2 در بوستان نهج البلاغه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، حسن رحمانی، شهردار منطقه دو در این مانوربا اشاره به آمادگی و توان حداکثری منطقه برای مدیریت بارش های فصلی ،گفت:این مانور با هدف آمادگی و هماهنگی بیشتر بین نیروهای مستقر در نواحی، آشنایی رانندگان وسایل نقلیه سنگین با طرح زمانبندی، مسیرهای تعیین شده، شرح وظایف هر یک و بررسی شرایط مکانیکی ماشین آلات و رفع نواقص احتمالی برگزار گشت.

وی با اشاره به آماده سازی 16 سایت برف روبی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه سایت های برف روبی به صورت یک سایت مرکزی ،9 سایت درنواحی و 6 سایت بزرگراهی جانمایی و تجهیز شد.

وی با اشاره به استقرار تجهیزات و ماشین آلات برف روبی در سایت ها ،اضافه نمود: این تجهیزات و ماشین الات ، شامل 23 دستگاه ماشین نمک پاش مکانیزه و 75 دستگاه خاور، کمپرسی ، کامیونت خاور، نیسان وانت، لودر، بیل مکانیکی و.... تامین و 400نفر اپراتور مجهز و آموزش دیده نیز آماده خدمات رسانی در روزهای برفی هستند.

شهردار منطقه 2 خاطر نشان کرد: درحال حاضر 7 هزار تن شن و نمک مخصوص در سایت های برف روبی دپو و 450عدد مخزن شن مخصوص جهت دسترسی شهروندان در معابر اصلی و فرعی جانمایی شده است .

وی اضافه نمود: به منظور هم افزایی در خدمت رسانی به شهروندان هماهنگی های لازم با پلیس راهور، آتش نشانی و سایر دستگاه های خدمات رسان اجرا شده است تا عملیات برف روبی به نحو احسن انجام شود.

مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز دراین مانور با ابراز رضایت از اقدامات مطلوب شهرداری منطقه 2 در آماده سازی به موقع سایت های برف روبی گفت: شهرداری منطقه 2 با برنامه ریزی اجرا شده و تامین امکانات و ماشین آلات و نیروی انسانی مورد نیاز از آمادگی لازم برای مدیریت بارش های زمستانی برخوردار است.

وی اضافه نمود: سناریو های تعریف شده برای هریک از نواحی مطابق با شرایط جغرافیایی آنها و همچنین هماهنگی های اجرا شده با سایر دستگاه های خدمات رسان از اقدامات خوبی است که مورد توجه مدیریت منطقه قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1593

به "مانور برف روبی منطقه2 در بوستان نهج البلاغه برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور برف روبی منطقه2 در بوستان نهج البلاغه برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید