قشقایی شیراز در گرداب بحران، سرمربی بازداشت شد، مدیرعامل استعفا داد

به گزارش تور مالزی ارزان، دستگیری سرمربی قشقایی شیراز و استعفای مدیر عامل این تیم، پرونده جدیدی از سریال بحران در لیگ یک باز نموده است.

قشقایی شیراز در گرداب بحران، سرمربی بازداشت شد، مدیرعامل استعفا داد

به گزارش خبرنگاران، در فاصله کمتر از 12 ساعت از انتها بازی دو تیم قشقایی شیراز و مس کرمان در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته یک اتفاقات عجیبی برای قشقایی شیراز افتاد. در اقدامی غیر منتظره روح الله نجف پور مدیر عامل باشگاه قشقایی شیراز از سمت خود استغفا داد و ابراهیم طالبی سرمربی این تیم به علت یک پرونده قضایی در خارج کشور توسط اینترپل دستگیر شد.

روح الله نجف پور مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز در گفت وگو با خبرنگاران، درباره استعفایش از مدیرعاملی این تیم شرح داد: به علت عدم حمایت مسئولان از این تیم به خاطر اختلافات شخصی که با من دارند، ترجیح دادم کنار روم تا از این تیم حمایت گردد. ما حتی یک زمین تمرین هم نداشتیم. برای هر بازی که انجام می دادیم از ما شش میلیون تومان پول می گرفتند و برای بقای امتیاز این تیم در شیراز از ما 100 میلیون تومان پول گرفتند. در کل به این رسیدم که شاید اگر من در تیم نباشم وضعیت بهتر گردد.

او درباره دستگیری ابراهیم طالبی بعد از بازی با مس کرمان هم شرح داد: ایشان در خارج از کشور با یک شهروند آمریکایی اختلاف داشتند و توسط اینترپل دستگیر شدند. من از جزئیات دیگر این مساله با خبر نیستم.

وی در انتها گفت: مدیر کل ورزش استان فارس از ما حمایت نمی کند. بچه های ما کمر درد گرفتند. آن ها زمین برای تمرین نداشتند و برای هر بازی ما مجبور بودیم به یک زمین بازی برویم. شاید با رفتن من اوضاع بهتر گردد.

به گزارش خبرنگاران، استعفای نجف پور از مدیرعاملی باشگاه قشقایی در حالی رقم خورد که او خود مالک این باشگاه شیرازی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 199

به "قشقایی شیراز در گرداب بحران، سرمربی بازداشت شد، مدیرعامل استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قشقایی شیراز در گرداب بحران، سرمربی بازداشت شد، مدیرعامل استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید