فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396

به گزارش تور مالزی ارزان، فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ماه در موقعیت برج جدی (Capricorn)

فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396

فروردین

شما بیش از حد به فکر فرداهای خود هستید، نگرانی شما بی مورد است، بگذارید آنچه فردا برایتان اتفاق می افتد را همان فردا تجربه کنید. امروز بیرون ماندن از خانه و برقراری ارتباط با دیگران شما را خشنود خواهد کرد. به نظر می رسد اطرافیان تان مهربان تر از همیشه شده و به شما انرژی مثبتی منتقل می کنند پس اجازه ندهید هیچ چیز لبخند را از روی لب هایتان محو کند. شما می توانید لحظه های خوشی را با شریک زندگی تان داشته باشید، بنابراین از خوشگذرانی نهراسید و هر کاری را که دلتان می خواهد انجام دهید .

اردیبهشت

از شرکت در کارهایی که به آنها علاقه دارید، غافل نشوید. اگر به نقاشی علاقه دارید، در کلاس های آن ثبت نام کنید یا اگر عاشق ورزش هستید، به باشگاه بروید. امروز شانس آن را دارید تا در هر بازی که شرکت می کنید، برنده باشید پس با اعتماد به نفس کافی در فعالیت های گروهی شرکت کنید و از توانایی های خود لذت ببرید. در چنین روزی شادی سهم شماست، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اخیرا فردی نظر شما را به خود جلب کرده است، از بیان احساسات تان نهراسید و قدم پیش بگذارید .

خرداد

مدت هاست اهداف بلند مدتی را در سر می پرورانید که امروز رنگ واقعیت به خود می گیرند. این موفقیت و خوشحالی را مدیون تلاش ها و سخت کوشی های چند ماه اخیر خود هستید. شما در پس ظاهر جدی و خشن خود لایه های دیگری دارید که از دیگران پنهان می کنید. کودک درون شما دوست دارد مدام خودی نشان دهد اما جلوی آن را می گیرید. همه ما برای رسیدن به آرامش، گاهی باید از زندگی روزمره خود دوری کنیم و کمی خوش بگذرانیم. بنابراین نگران خواسته ها و آرزوهای بچگانه خود نباشید و آنها را رها کنید .

تیر

پروژه بلند مدتی را آغاز کرده بودید که امروز به نتیجه می رسد بهتر است این موفقیت را جشن بگیرید و اعتماد به نفس خود را در دیگر زمینه ها نیز بالا ببرید. شما قادرید تا هر اتفاقی را به بهترین نحو کنترل کنید پس از پذیرفتن مسئولیت های جدید نترسید. احساس می کنید که یکی از دوستان تان به شما خیانت می کند، بهتر است به جای قضاوت بی جا، خوب از صحت منابع مورد نظر اطلاع یابید سپس وارد عمل شوید. از پیدا کردن دوستان جدید نیز غافل نشوید که شادی را به زندگی تان می آورند .

مرداد

امروز توانایی این را دارید تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید پس روابط خود را با اطرافیانتان حفظ کنید. پس از مدت ها تلاش و سخت کوشی در زمینه کاری، ایده های تازه ای به ذهن تان می رسد که در پیشرفت تان موثر است و شما را به مراتب بالاتری سوق می دهد. اگر کدورتی در محیط کار داشته اید، آن را حل کنید زیرا ممکن است در حساس ترین موقیعیت به ضررتان تمام گردد. حال که انرژی کافی دارید، کارهای عقب مانده تان را انجام دهید زیرا فردا سرتان بیش از اندازه شلوغ است .

شهریور

شاید از ایجاد تغییر در زندگی تان هراس داشته باشید اما نگرانی را کنار بگذارید و با دیدی مثبت به جلو حرکت کنید. برای رسیدن به موفقیت قبل از اقدام به هر کاری خوب فکر کنید، سپس تصمیم بگیرید. شاید برای رسیدن به آرامش لازم باشد کمی از حساسیت خود را کنار بگذارید و با منطق بیشتری به مسائل نگاه کنید. اگر فکر می کنید که با دادن فرصتی دوباره به یک رابطه عاطفی تلخ، می توانید شانس تان را بار دیگر امتحان کنید، اشتباه کرده اید. آبی که به جوب رفته است، دیگر باز نمی گردد .

مهر

پروژه ای در دست تان است که بهتر است هر چه زودتر آن را به اتمام برسانید یا حداقل امروز برای آن برنامه ریزی کنید. هر چه زودتر دست به کار شوید، زودتر به موفقیت خواهید رسید. برای تاثیر گذاشتن بر دیگران کافی است کلمات تان را با دقت بیشتری انتخاب کنید آنوقت خواهید دید که معجزه چگونه رخ می دهد. در یک میهمانی فردی را ملاقات می کنید، اگر چه در نگاه اول به دلتان نمی نشیند، اما بهتر است با او ارتباط برقرار کنید زیرا می تواند آینده شما را به بهترین شکل خود تغییر دهد .

آبان

امروز باید رفتارهایتان را محتاط تر از قبل انتخاب کنید. به عنوان مثال، امشب توجه بیشتری به شریک زندگی تان نشان دهید. خرید یک هدیه یا حتی پختن غذای مورد علاقه او نیز می تواند رابطه شما را صمیمی تر از قبل سازد. اگر در زمینه مالی دچار مسئله ای شده اید، بهتر است به فکر تغییر کار خود باشید. گاهی یک تغییر کوچک در زندگی می تواند پیشرفت های بزرگی را برایتان فراهم کند. مشورت با خانواده نیز می تواند در بهبود روندتان موثر باشد .

آذر

امروز تلفنی از راه دور به شما می گردد که حاوی خبر خوشی است، خبری که مدت ها است انتظار آن را می کشید، بنابراین آرام باشید و از لحظات خود لذت ببرید. اگر در مورد مسئله ای بر سر دو راهی گیر کرده اید، با دیگران مشورت کنید تا راهکار درست را به شما نشان دهند. شاید باید این بار به جای احساسات بر منطق خود تکیه کنید. دوستی شما را از خود رانده است، منشا این بی تفاوتی را در رفتارهای خود پیدا کنید. بیان پشیمانی هیچ از ارزش شما کم نخواهد کرد .

دی

امروز خبر خوبی در زمینه کاری به شما می رسد و افراد زیادی را ملاقات خواهید کرد که چیزهای زیادی از آنها خواهید آموخت. از همنشینی با آنها نهایت استفاده را بکنید زیرا چنین فرصتی برای شما دیگر فراهم نخواهد شد. فکری ذهن شما را به خود درگیر کرده است، بهتر است امشب به همراه یکی از دوستان تان ازخانه بیرون بزنید و ذهن تان را از هر چیزی خالی کنید. نگران نباشید زندگی شما از فردا دوباره به روال عادی خود باز خواهد گشت .

بهمن

اگر چه روز پر مشغله ای در راه دارید اما برای شما بسیار رضایت بخش و پر از خبرهای خوب است. سعی کنید انرژی مثبت خود را حفظ کنید و در رابطه با آزار دیگران بی تفاوت باشید. اگر فکر می کنید که باید تمام پول های خود را برای آینده ذخیره کنید، اشتباه کرده اید زیرا زندگی در حال جریان دارد، پس از تک تک لحظه های خود لذت ببرید. خرید یک هدیه برای مادرتان نیز می تواند روحیه او را تغییر دهد .

اسفند

امروز درگیر مسائل مالی خود هستید. باید قبض ها را بپردازید و بدهی های خود را صاف کنید اما نگران نباشید زیرا هیچ مسئله ای پیش نخواهد آمد. به زودی در آمد شما نیز افزایش خواهد یافت و زندگی آرام تری را تجربه خواهید کرد. به یک میهمانی دعوت می شوید که البته آن را رد می کنید اما اگر کمی کسل هستید و حوصله تان سر رفته، در تصمیم خود تجدید نظر کنید زیرا این میهمانی می تواند روحیه شما را تغییر دهد. درهایی که تا به حال بسته به نظر می رسیدند به رویتان باز می شوند و شما به خواسته های خود خواهید رسید، کافی است در تصمیم گیری هایتان محتاط باشید .

منبع: setare.com
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1575

به "فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 14 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید