عسگری: برای این طلا چهار سال کوشش کردم

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا، گفت: برای کسب این مدال طلا چهار سال کوشش کردم.

عسگری: برای این طلا چهار سال کوشش کردم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، بهمن عسگری پس از کسب مدال طلای کاراته بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، در این مورد شرح داد: خدا را شکر که لطف او شامل حالم شد و توانستم کومیته های خوبی را در این مسابقات اجرا کرد و به مدال طلای وزن 75 کیلوگرم برسم. چهار سال است که برای دریافت این مدال کوشش می کنم و حتی یک قدم هم از هدف خود و مسیرم دور نگردیده ام.

او ادامه داد: بازی های آسیایی پله ای است برای موفقیت های بعدی من که اگر خداوند بخواهد با کوشش زیاد می خواهم طلای دنیا و المپیک را هم برای کشورم کسب کنم. امیدوارم در این مسیر سخت نیز همچنان نگاه خداوند به من باشد.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا، در مورد کادر فنی تیم ملی کاراته نیز، شرح داد: از همه عوامل در فدراسیون و به خصوص کادر فنی تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و حمایت های خوبی را از قهرمانان خود انجام می دهند. ماحصل همین اعتماد و حمایت ها این مدال طلا و مدال های دیگر است.

بهمن عسگری در سرانجام صحبت های خود با اشاره به تاثیرات مثبت کادر فنی بر روی جو حاکم بر روی تیم ملی کاراته، خاطر نشان کرد: کادر فنی که ما داریم یکی از بهترین ها است. با کارها و تمریناتی که انجام می دهیم، همه ما یکدل گردیده ایم و برای یک هدف معین کوشش می کنیم. شاید ما در هر مسابقه چهار یا پنج ملی پوش باشیم، اما یکدل هستیم و همه موفقیت ما با حمایت و راهنمایی کادر فنی به خصوص شهرام هروی، سرمربی تیم ملی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عسگری: برای این طلا چهار سال کوشش کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسگری: برای این طلا چهار سال کوشش کردم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید