عزیزی: در مینی گلف آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم

به گزارش تور مالزی ارزان، رئیس فدراسیون گلف گفت: ما در مینی گلف در آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم و امیدواریم از این پس داوران درجه یکی هم در این رشته داشته باشیم.

عزیزی: در مینی گلف آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم

با ما همراه باشید تا با بهترین سفر به ویتنام در بهار با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی تور مالزی ارزان، حمید عزیزی در نخستین دوره داوری درجه 3 مینی گلف، گفت: از جمشیدی به دلیل همت و اراده برای ایجاد این فضا و تشکیل این دوره تشکر می کنم. حضور چهره های مختلف نشان می دهد گلف و مینی گلف جای خود را در کشور باز نموده و علاقه مندان وارد این رشته شده اند.

وی در ادامه اضافه کرد: برای نخستین بار در طول حیات گلف نخستین کلاس داوری کل رشته های تابعه گلف برگزار گردید و از این لحاظ اهمیت دارد. شما سفیران توسعه مینی گلف و گلف در کشور و منشأ قضاوت در رشته ای هستید که افراد سال ها در آن کوشش کردند و این به شما صلاحیت جدیدی خواهد داد.

رئیس فدراسیون گلف تاکید نمود: از امروز و بعد از این کلاس صلاحیتی دارید که حتی من به عنوان رئیس فدراسیون آن را ندارم ، لذا اهمیت این کلاس به قدری بود که شخصا در آن حاضر شدم و مراتب خوشحالی فدراسیون از برگزاری نخستین دوره را اعلام می کنم.

عزیزی توضیح داد: افق این کار را بلند بگیرید و مدارک را برای قرار دادن در دکور نگیرید. اینها زمانی ارزش دارد که بلند ببینید و خود را در میادین آسیایی و دنیای تصور کنید. پسران خوزستانی مگر فکر می کردند که به مسابقات اعزام شوند ولی این امر محقق شد. ما در مینی گلف در آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم. کرسی آسیایی و ادعای میزبانی هم داریم و امیدوارم از این پس داوران درجه یکی هم داشته باشیم.

وی در انتها گفت: امیدوارم در کنار سایر اعزام ها، اعزام داوران مینی گلف را هم مشروط به داشتن مدارک لازم داشته باشیم. در مینی گلف به شرط همت و اراده، پیشرفت به زودی محقق می گردد. ذهن فدراسیون نیز برای این پیشرفت آماده است و فضا را فراهم می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1005

به "عزیزی: در مینی گلف آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: در مینی گلف آسیا و دنیا حرف برای گفتن داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید