طلایی: همچنان با تیم ملی کشتی بزرگسالان همکاری می کنم، کشتی های مرحله اول انتخابی تیم ملی قابل قبول بود

به گزارش تور مالزی ارزان، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در مورد همکاری اش با تیم ملی بزرگسالان گفت: همچنان در اردوی بزرگسالان هستم و با این تیم همکاری می کنم.

طلایی: همچنان با تیم ملی کشتی بزرگسالان همکاری می کنم، کشتی های مرحله اول انتخابی تیم ملی قابل قبول بود

محمد طلایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور مالزی ارزان در مورد مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بیشتر کسانی که در این مرحله کشتی گرفتند همان مدعیان قبلی بودند و چند نفر خوب مبارزه کردند. مثلا لرستان دو کشتی گیر خوب داشت، ملکی هم مبارزه های خوبی را انجام داد، اصغری در 79 کیلوگرم بد کشتی نگرفت. رقابت ها سطح نسبتا خوبی داشت و به عنوان مرحله اول انتخابی تیم ملی قابل قبول بود.

وی در پاسخ به این سوال که در این رقابت ها به عنوان عضو کمیته فنی شرکت نموده یا عضوی از کادرفنی تیم ملی بزرگسالان، توضیح داد: از من خواستند که این مسابقات را از نزدیک ببینم و با بزرگسالان همکاری کنم که من هم این کار را انجام دادم حالا نمی دانم عضو کمیته فنی هستم یا کادرفنی تیم ملی بزرگسالان، از من خواستند و من هم آمدم.

وی در مورد اینکه با توجه به سرمربیگری در تیم ملی جوانان، آیا به همکاری اش با تیم ملی بزرگسالان ادامه خواهد داد؟ گفت: فعلا که در اردوی بزرگسالان هستم و یاری می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 381

به "طلایی: همچنان با تیم ملی کشتی بزرگسالان همکاری می کنم، کشتی های مرحله اول انتخابی تیم ملی قابل قبول بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: همچنان با تیم ملی کشتی بزرگسالان همکاری می کنم، کشتی های مرحله اول انتخابی تیم ملی قابل قبول بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید