طلایی: سلامتی کشتی گیران از همه چیز مهمتر است

به گزارش تور مالزی ارزان، محمد طلایی با بیان اینکه متأسفانه در حال حاضر شیوع ویروس کرونا تمام دنیا را فرا گرفته گفت: مدتهاست به دلیل شیوع ویروس کرونا اردوها، تمرینات و مسابقات کشتی برگزار نمی شود، چراکه مهمترین مسئله سلامتی ورزشکاران است. همه ما منتظریم که این بلا از مملکت ما و کل دنیا برود و پس از آن زمان برای کار زیاد است. در رده سنی نوجوانان بحث و موضوع اصلی ما آموزش و کار فنی است.

طلایی: سلامتی کشتی گیران از همه چیز مهمتر است

وی افزود: در حال حاضر باید همه برنامه ها به تعویق بیافتد و تعطیل کنند چراکه همه به امید این هستند که فرزندشان قهرمان و آینده ساز این مملکت شود و اگر قرار باشد بیمار شود چه فایده ای دارد و سلامتی از همه چیز مهم تر است. البته بعید می دانم که مسئولان اتحادیه جهانی کشتی نیز در حال حاضر بخواهند برای رده سنی پایه که آیندگان جهان هستند برنامه ای داشته باشند و نباید کاری کنیم که به آن ها آسیببی برسد.

سرمربی سابق تیم های کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان ایران در مورد تعویق المپیک توکیو گفت: یکسال زمان فرصت خوبی را به کادر فنی برای ارزیابی بهتر تیم خود می دهد، ضمن اینکه تعدادی از کشتی گیرانی که از شرایط آرمانی دور بودند می توانند به مرز آمادگی کامل برسند و یکسری کشتی گیران جوان نیز پخته تر و با تجربه تر می شوند.

وی در مورد لزوم پشتوانه سازی گفت: پیش از این که در رده های سنی نوجوانان و جوانان کار می کردم سعی بر این داشتیم که بتوانیم کشتی گیران از رده های سنی پایه به تیم بزرگسالان برسند و این کار نیازمند این است که انرژی ها با هم هماهنگ شود و امیدوارم که بتوانیم در آینده نیز این کار را بهتر از قبل انجام دهیم.

دارنده مدال های طلا، نقره و برنز جهان در مورد شیوع ویروس کرونا گفت: در شرایطی که همه باید در خانه ها بمانند و قرنطینه باشند، یک قشر ضعیفی از مردم به دلیل معیشت باید روزی خود را درآورند که این باعث مسائل فراوانی برای آنها شده است. تقاضای من از مسئولان و دولت این است که به آن ها کمک کنند و بیشتر به فکر قشر آسیب پذیر جامعه باشند و از سایر مردم نیز می خواهم که به کمک هم بیایند و در خانه بمانند تا هرچه زودتر از شر این ویروس خطرناک خلاص شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1182

به "طلایی: سلامتی کشتی گیران از همه چیز مهمتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: سلامتی کشتی گیران از همه چیز مهمتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید