صعود دو تکواندوکار نوجوان ایران به مرحله دوم

دو تکواندوکار نوجوان ایران توانستند به مرحله دوم رقابت های انتخابی المپیک جوانان 2018 آرزانتین صعود کنند.

صعود دو تکواندوکار نوجوان ایران به مرحله دوم

به گزارش خبرنگاران، سومین دوره بازی های المپیک جوانان 2018 مهرماه سال 1397 در شهر بوینس آیرس کشور آرژانتین برگزارمی شود. تکواندوکاران نوجوان دختر و پسر ایران برای کسب سهمیه این مسابقات در رقاتب های انتخابی آن که به میزبانی تونس برگزار می شود شرکت کرده اند.

نخستین روز از مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان 2018 از دقایقی پیش در سالن ساله کوارت الحمامات آغاز شد که اشکوریان، خانی و ولی نژاد به عنوان نمایندگان ایران بر روی شیاپ چانگ می فرایند.

اولین نماینده ایران علی اشکوریان در وزن منفی 73 کیلوگرم پسران بود که به مصاف نوچیت راکیارت از تایلند رفت و توانست این تکواندوکار را با نتیجه 33 بر 22 شکست داده و راهی مرحله دوم مسابقات شود. قابل توجه است که حریف اشکوریان در این مسابقه 10 اخطاره شد.

اما دومین نماینده ایران، یلدا ولی نژاد تکواندوکار وزن 63- کیلوگرم در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان 2018 بود که ابتدا باید به مصاف نماینده کشور کریباتی می رفت که این هوگوپوش از مبارزه انصراف داد. با این انصراف، ولی نژاد هم راهی مرحله دوم شد.

سومین نماینده ایران محمد خانی در وزن مثبت 73 کیلوگرم است که باید در نخستین گام، به مصاف علی مابروک از کشور عربستان سعودی برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 15 بهمن 1398 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 964

به "صعود دو تکواندوکار نوجوان ایران به مرحله دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود دو تکواندوکار نوجوان ایران به مرحله دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید