شایعه ازدواج محمدرضا گلزار از کجا آغاز شد؟

به گزارش تور مالزی ارزان، جدیدترین اخبار که دوباره شایعه ازدواج محمدرضا گلزار را بر سرزبان ها انداخته مربوط می گردد به کامنتی که او برای پاریس هیلتون در توئیتر منتشر و پاسخی نیز از او دریافت نموده است.

شایعه ازدواج محمدرضا گلزار از کجا آغاز شد؟

خبرنگاران | محمدرضا گلزار در اولین روز فروردین 1356 چشم به دنیا گگردد. محمدرضا گلزار فرزند سوم خانواده است. او اکنون 43 سال سن دارد و متولد اول فروردین سال 1356 است. محمدرضا گلزار در یک خانواده شش نفری متولد شده است و فرزند سوم خانواده است. پدر محمدرضا گلزار پرویز گلزار، مهندس مکانیک و مادرش خانه دار است.

سال گذشته بعد از انتشار عکس هایی از محمدرضا گلزار بازیگر محبوب ایرانی در اینستاگرامش در کنار دیا میرزا بازیگر هندی با واکنش های زیادی از سوی کاربران فضای مجازی روبرو شد و شایعات زیادی مبنی بر ازدواج این دو ستاره سینما شکل گرفت.

بعلاوه در ماه گذشته نیز محمدرضا گلزار عکسی را در کنار دختری جوان در پیست اسکی منتشر کرد که بعضی منابع در فضای مجازی اعلام کردند این دختر که اختلاف سنی زیادی با بازیگر ایرانی دارد همسر واقعی اوست، اما آنالیز ها نشان می دهد که این زن جوان تنها هوادار محمدرضا گلزار است.

جدیدترین اخبار که دوباره شایعه ازدواج محمدرضا گلزار را بر سرزبان ها انداخته مربوط می گردد به کامنتی که او برای پاریس هیلتون در توئیتر منتشر و پاسخی نیز از او دریافت نموده است.

منبع: فرادید
انتشار: 25 شهریور 1401 بروزرسانی: 25 شهریور 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2396

به "شایعه ازدواج محمدرضا گلزار از کجا آغاز شد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "شایعه ازدواج محمدرضا گلزار از کجا آغاز شد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه ازدواج محمدرضا گلزار از کجا آغاز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید