سفیر ایران در روسیه : تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است

به گزارش تور مالزی ارزان، سفیر تهران در مسکو با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران گفت : تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است.

سفیر ایران در روسیه : تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش تور مالزی ارزان کاظم جلالی در مطلبی نوشت : شیوع کرونا زنگ خطر جهانی را به صدا در آورده است. این ویروس جهانی دیگر حد و مرز نمی شناسد و بی رحمانه به بشریت حمله ور شده است. مبارزه با این بلای خانمان سوز اقدام مشترک بشریت را می طلبد. یا همه با هم شکست می خوریم یا با تدبیر جهانی کرونا را شکست می دهیم. در مذاکرات اخیرم با مقامات روس گفته ام که جامعه جهانی باید به خود بیاید و به تحریم های بی شرمانه ، غیر قانونی و ظالمانه آمریکا که جنایت علیه بشریت است، سرانجام دهد. تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1140

به "سفیر ایران در روسیه : تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران در روسیه : تحریم ها، منابع اقتصادی و توان ایران برای مقابله با کرونا را محدود نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید