سازمان ملی استاندارد؛ محل جولان جوانان گام دوم انقلاب

به گزارش تور مالزی ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تاکید نمود: میدان و عرصه برای جوانان گام دوم انقلاب در سازمان ملی استاندارد ایران باز است.

سازمان ملی استاندارد؛ محل جولان جوانان گام دوم انقلاب

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سازمان ملی استاندارد ایران، آقای مهدی اسلام پناه اضافه کرد: برنامه های سازمان ملی استاندارد ایران بر اساس سیاست های کلان و راهبردی کشور، مبنای قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و بند 24 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب در دستور کار جدی برای همه مدیران و بدنه این سازمان خواهد بود.

وی با بیان اینکه به صورت جهادی، تحول فوری و کوتاه مدت ایجاد خواهیم کرد، گفت: روحیه انقلابی، پاک دستی، فسادستیزی و اهتمام به مفاد عهده نامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مسائل مردم و تحقق عدالت و پیشرفت، سرلوحه کارمان خواهد بود.

غلامرضا شریعتی رئیس پیشین این سازمان نیز ضمن قدردانی از اعتماد دولت و همراهی سایر مسئولان عضو شورای عالی استاندارد برای حمایت از اجرای برنامه های این سازمان، با اشاره به نقش حاکمیتی سازمان ملی استاندارد ایران، تاکید نمود: برای اثربخشی وظایف این سازمان در حفظ سلامت و ایمنی جامعه، بعلاوه تعالی کشور ضروری است جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران ارتقاء یابد.

با حکم رئیس جمهوری، اسلام پناه به مدت چهار سال به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب شد.

مهدی اسلام پناه متولد سال 1363، استاد دانشگاه و دارای سوابق مدیریتی مختلف در وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2149

به "سازمان ملی استاندارد؛ محل جولان جوانان گام دوم انقلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان ملی استاندارد؛ محل جولان جوانان گام دوم انقلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید