راهکار جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020

به گزارش تور مالزی ارزان، پیشنهاد جدیدی برای مشارکت ورزشکاران روسیه در المپیک و پارالمپیک 2020 ارائه شد.

راهکار جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020

به گزارش تور مالزی ارزان و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، ورزشکاران روسیه با استناد به اختلاف حقوقی آژانس جهانی ضددوپینگ (WADA) و آژانس ضددوپینگ روسیه (RUSADA) می توانند با ارائه درخواست قانونی به دادگاه جهانی حکمیت ورزش (CAS) تحت شرایط اشخاص ثالث در المپیک و پارالمپیک 2020 شرکت نمایند.

الکساندارا بریلیانتووا، رئیس کمیته حقوقی آژانس ضددوپینگ روسیه با اعلام این مطلب اظهار داشت: طبق استانداردهاق حقوقی دو شرایط برای اشخاص ثالث وجود دارند. اشخاص ثالثی هستند که حق تقدم قانونی دارند. اینجا ما درباره کمیته های بین المللی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون های ورزشی جهانی صحبت می کنیم. یک حلقه از اشخاص ثالث نامشخص وجود دارند که حقوق و مناقع آنها تحت تاثیر تصمیم آژانس جهانی ضددوپینگ قرار می گیرد. آنها تحت همین شرایط و با حکم دادگاه حکمیت ورزش می تواند مجوز حضور در المپیک و پارالمپیک 2020 را به دست آورند.

کمیته اجرایی آژانس جهانی ضددوپینگ روز 9 دسامبر 2019 محرومیتی 4 ساله علیه روسیه اتخاذ کرد. بر اساس این تصمیم روسیه از میزبانی و شرکت در رقابت های المپیک، پارالمپیک و رقابت های جهانی رشته های ورزشی مختلف محروم شده است. ورزشکاران مجاز روسی نیز برای شرکت در رقابت های المپیک و جهانی بدون پرچم و سرود ملی به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1039

به "راهکار جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکار جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید