رامین رضاییان: داور دربی تنش ایجاد کرد

به گزارش تور مالزی ارزان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل تساوی که برابر استقلال خوردیم تقصیر هیچکس نیست.

رامین رضاییان: داور دربی تنش ایجاد کرد

به گزارش مهر، رامین رضاییان بعد از تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: یکی از زیباترین دربی ها بود. زیبایی فوتبال همین است. وقتی از موقعیت ها استفاده نمی کنید ممکن است گل بخورید. گل تساوی که استقلال زد، تقصیر هیچکس نیست. پرسپولیس زیبا بازی کرد و به طرفداران و کادر فنی تبریک می گویم. گل را خوردیم ولی چیزی از ارزش پرسپولیس کم نمی گردد.

مدافع پرسپولیس تاکید نمود: به استقلال تبریک می گویم. یک چیز امروز در فوتبال رعایت نشد. داور می توانست بهتر سوت بزند و این تنش ها ایجاد نگردد. او سوت های 80 - 20 به سود ما را نمی گرفت. دنبال بهانه نیستیم. این فوتبال نشانه حرکت رو به جلوی ما است. این راه را با قدرت جلو می رویم و قرار نیست تسلیم بشویم.

رضاییان درباره درگیری یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با داور مسابقه، گفت: آقا یحیی را درک می کنم. همین سوت های کوچک باعث می گردد این اتفاقات بیافتد. قرار بود تعویض کنیم. تعویض می شد زودتر انجام بگردد. آقا یحیی برای همین عصبانی شد چون 10 نفره بودیم. این هم جزوی از فوتبال است.

مدافع پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم هم گفت: با جان و دل کوشش می کنیم و می جنگیم. بقیه دست خدا است. به این فوتبال تبریک می گویم.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1401 بروزرسانی: 18 خرداد 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2317

به "رامین رضاییان: داور دربی تنش ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین رضاییان: داور دربی تنش ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید