داور نگذاشت ذوب آهن به بازی برگردد

به گزارش تور مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار شامگاه یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی مصاف دو تیم ذوب آهن و مس رفسنجان در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس بعد از شکست ذوب آهن گفت: ابتدا جا دارد این برد را به تیم خوب مس رفسنجان تبریک بگویم، در نیمه دوم با توجه به نیاز ما به گل مجبور بودیم باز بازی کنیم و آنها روی ضد حملات خیلی خوب عمل کردند و توانستند سه گل به ما بزنند.

داور نگذاشت ذوب آهن به بازی برگردد

وی افزود: ما در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و می توانستیم در همان نیمه اول به بازی برگردیم که متأسفانه داور بازی نگذاشت، این برای من عجیب است، خواهشی از مسئولین کمیته داوران و دپارتمان داوری دارم این است که چرا پنالتی مهمان به درستی گرفته می شود و پنالتی میزبان را را اعلام نمی کنند؟

مهدی تارتار ادامه داد: این کارها باعث ایجاد شائبه می شود، داور کاملاً به صحنه نزدیک بود، نمی دانم چرا، داوران باید پاسخگو باشند، البته وقتی بازی سه هیچ است صحبت از داوری برای عموم مردم نامفهوم باشد اما آنهایی که اهل فن هستند می دانند اگر تیمی که عقب است در نیمه اول به بازی برشود در نیمه دوم مجبور نیست اینقدر باز بازی کند و تعویض های هجومی کند که دچار ضد حمله شود.

به این بچه ها ایمان دارم

وی شرح داد: در کل عملکرد داور تأثیرگذار بود، نه تنها روی آن صحنه که مطمئنم پنالتی بود بلکه در یکی دو صحنه مشکوک دیگر نیز شائبه وجود داشت که امیدوارم داور بازی اشتباه نکرده باشد، به هر حال این بازی برای ما تمام شد، من همان روزهای اول هم گفتم که این تیم خیلی کار دارد و نگرانی وجود ندارد و اصلاً نگران نیستیم چرا که اینقدر تجربه دارم که این صحبت ها را بکنم اما کار داریم و باید خیلی کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تاکید کرد: مطمئن هستم با این بچه هایی که گرفتیم از لیگ امسال سربلند بیرون می آییم و ما در پایان این فصل جایگاه خوبی را خواهیم داشت.

وی در پاسخ به مسئله ای تحت عنوان پوشیدن لباس سفید برای پیروزی ابراز داشت: من اعتقادی به این طور مسائل ندارم.

همچنین مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن گفت: داوری بازی بسیار ضعیف بود. داوری که یک پنالتی را برای ذوب آهن نگرفت و قبل از گل سوم مس خطای مسلم بازیکن این تیم را نگرفت.

وی افزود: نمی دانیم دیگر باید صدای خود را به کجا برسانیم، دو سال است که روی بحث داوری داریم به طور شدید اعتراض می کنیم، به خصوص که این فاجعه داوری دیروز و امروز برای تیم های اصفهانی رخ داده، خواهش من این است که یک نفر پاسخگوی این همه لطمه تیم ها از داوری باشد.

محمد مهدی رمضانی ادامه داد: در فصل گذشته به گفته خود رئیس کمیته داوران 16 امتیاز تیم ذوب آهن از داوری از دست داده، فکر می کردیم امسال یک فرایند خیلی بهتری رقم بخورد اما داریم می بینیم دوباره به عقب برمی گردیم و واقعاً این برای فوتبال ما فاجعه بار است، من برد تیم مس را تبریک می گویم اما بحث داوری دچار مشکل بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2234

به "داور نگذاشت ذوب آهن به بازی برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور نگذاشت ذوب آهن به بازی برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید